ପୁଣି ଥରେ ପଦାକୁ ଆସିଲା ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଦୁଃଖ, ‘ଖରାପ ଲାଗୁଚି କି ଫିଲ୍ମ ଧଡ଼କନ ପାଇଁ ମୋତେ’…

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ହଟ ଏବଂ ଫିଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଅନ୍ୟତମ, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ସେ 2000 ମସିହାରୁ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି,କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ତା ପରଠୁ ସେ ବଲିଉଡରୁ ଦୂରରେ ଥିଲେ | ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରି ନାହାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ଅନେକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି |ଆଜି ମଧ୍ଯ ସେ ନିଜର ଫିଟନେସ ଓ ଡାନ୍ସ ପାଇଁ ଖୁବ ଜଣାଶୁଣା ଅଛନ୍ତି|ତାଙ୍କ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଢଦକନ ବିଷୟ କୁ ନେଇ ଅନେକ କଥା କୁହା ଯାଉଛି, ଯାହା ଆଉ ବନ୍ଦ ହଵାର ନା ନେଉନାହିଁ|

ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରଥମ ରେ ଅନେକ କାମ ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରାଯାଇଥିଲା,କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସେ ହାର ମାନିନଥିଲେ, ସେ ନିରାଶ ହେବା ବଦଳରେ ରେ ନିଜ ର କମି ଦୂର କରିବା କୁ ଲାଗିଲେ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ ବାଜିଗର ଫିଲ୍ମ ସହିତ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ସୁପର ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ଅଛି ଯାହା ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ କରିଥିଲା ଏବଂ ସେ ଏହା ବିଷୟରେ ନିକଟରେ କହିଛନ୍ତି।

ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଧଡ଼କନ ଓ ଫିର ମିଲେଙ୍ଗେ ସୁପେର ହିଟ ଥିଲା ତଥାପି ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ଆୱାର୍ଡ ମିଳି ନଥିଲା ଏବଂ ଏହା ସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି,ତାହା ହିଁ ବହୁତ ବଡ କଥା, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋର ବ୍ଲଣ୍ଡ ମୋର କେଶ ଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ନୀଳ ଲେନ୍ସ ଏବଂ ଲାଲ୍ ଲିପଷ୍ଟିକ୍ ଲଗାଉଥିଲି, ଯାହା ମୋ ଉପରେ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଆୱାର୍ଡ ପାଇନଥିଲି| ବିଶେଷକରି ଧଡକ ଏବଂ ଫିର ମିଲେଙ୍ଗେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ”

ଆୱାର୍ଡ ନ ପାଇବା ପାଇଁ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ବୋଧହୁଏ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ କେବେ ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଏତେ ଯାଇ ନଥିଲା ଯେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ ଭାବୁଛି ମୁଁ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ଅଛି ଏବଂ ସର୍ବଦା ଠିକ୍ ରାସ୍ତାରେ ଯିବି’ ଏଥିସହ ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନକୁ କେବେ ଭୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଆପଣ ଙ୍କୁ ଆହୁରି ଉନ୍ନତ କରିଥାଏ।