ଯେତେବେଳେ ରେଖାଙ୍କ ସହ ଗାଧେଇବାକୁ ଜିଦ ଧରି ବସିଲା ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଜାଣିଲେ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସି ଯିବ

ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଚିର ସବୁଜ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଖାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ୟ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଜୀବନ୍ତ ରହି ଆସିଛି | ବୋଧେ ଏପରି କେହିବି ପୁରୁଷ ନଥିବେ ଯିଏ ରେଖାର ସୌନ୍ଦର୍ୟ ଦ୍ୱାରା ବିସ୍ମିତ ହୋଇନଥିବେ | ଅତୀତର ଅଭିନେତ୍ରୀରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରେଖା ଆଜି ବି ସେପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଭାବନ୍ତୁ ଯେ ସେ ଛୋଟ ଥିଲା ବେଳେ କେତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉ ଥିବେ | ଆଜି ଆମେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଜାଣି ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ ହେଇଯିବେ | ଥରେ, ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ରେଖାଙ୍କ ସହ ଗାଧୋଇବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରି ବସି ଥିଲେ | ଆଜି ଆମେ ସେହି ଜିଦ ଖୋର ଅଭିନେତା ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ କିଏ ଥିଲେ ସେହି ଅଭିନେତା ଯିଏ ରେଖଙ୍କୁ ଦେଖିକି ଏପରି ଜିଦ ଧରି ବସିଥିଲେ |

ଏହି ଅଭିନେତା ରେଖାଙ୍କ ସହ ଗାଧୋଇବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରିଥିଲେ
ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁ ଯେ ଆଜି ଆମେ ଯେଉଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ବିଷୟରେ କହୁଛୁ, ସେ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଗାବୋର ଜୱାନ ଅଭିନେତା ବିନୋଦ ମେହେରା ଥିଲେ । ଏ ହିଁ ସେହି ଅଭିନେତା ଥିଲେ ଯିଏ ଥରେ ରେଖାଙ୍କ ସହ ଗାଧୋଇବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରି ବସି ଥଲେ, ଆପଣଙ୍କୁ କହି ଦଉ ଯେ ରେଖା ଏବଂ ବିନୋଦ ମେହେରା ଅନେକ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି। ଥରେ ରେଖା ଏବଂ ବିନୋଦ “ଘର” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏକ ଗୀତର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଗୋଟେ ସିନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ବିନୋଦ ମେହେରା ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଉଥିବା ରେଖା ଙ୍କ ପୁର୍ବରୁ ସେ ସେହି ବାଥରୁମ ରେ ଯାଇକି ବସି ଯାଇଥିବେ ଆଉ ଯେତେବେଳେ ରେଖା ଆସନ୍ତି ଆଉ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ନିଜ କପଡା ଖୋଲନ୍ତି ତ ତାଙ୍କ ନଜର ପଛରେ ବିନା କପଡ଼ାରେ ସୋଇଥିବା ବିନୋଦ ମେହରା ଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥାଏ | ଏହା ପରେ ସେ ଜୋର ଜୋରରେ ଚିଲେଇବାକୁ ଲାଗନ୍ତି |ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବାଥରୁମରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ କୁହନ୍ତି, ଏହା ତ ଥିଲା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଗୋଟେ ସିନ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ରେଖା ଏବଂ ବିନୋଦ ମେହେରାଙ୍କର ଭିତରେ ସେତେବେଳେ ଚକ୍କର ଚାଲି ଥିଲା | ସୂଚନାନୁସାରେ, ଉଭୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ଏତେ ବଢି ଯାଇଥିଲା ଯେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ।

ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ହେଇ ପାରିଲା ନାହଁ ଦୁହିଁଙ୍କର ବିବାହ
ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ରେଖା ଏବଂ ବିନୋଦ ମେହେରାଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠତା ବହୁଗୁଣିତ ହୋଇଥିଲା | ଲୋକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ବିନୋଦ ତାଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ରେଖାଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବିନୋଦ ମେହେରାଙ୍କ ମା କମଲା ମେହେରା ରେଖା ଏବଂ ବିନୋଦଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ହରାଇଲେ ନାହିଁ। ସୂଚନାନୁସାରେ, ବିନୋଦଙ୍କ ମା କମଲା ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ରେଖା ଜଣେ ଅବିବାହିତା ମାଙ୍କର ଝିଅ ଏବଂ ତେଣୁ ସେ ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଥିଲେ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ଘୃଣିତ, ଥରେ ରେଖା ମଧ୍ୟ ବିଷାକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେଠାରେ ବହୁତ ରାକସ୍ ହୋଇଥିଲା | କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ବିନୋଦ ମେହେରା ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇ ଗୁପ୍ତ ଭାବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଏହି ଜିନିଷକୁ ଦୁନିଆର ଆଖିରୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ | ବିନୋଦ ମେହେରା ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଥିଲେ କିନ୍ତୁ 45 ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ରେଖା ଏହା ପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକୁଟିଆ ଖସିଯାଇଥିବାର ଜଣାପଡିଛି କିନ୍ତୁ ପରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ପୁଣି ଥରେ ଫ୍ଲର୍ଟ କରିଥିଲେ। ।