ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଆସିଲେ ଅନେକ ବଡ ବଡ Bollywood ସେଲିବ୍ରିଟି, କହିଲେ- ଏମିତି, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଦେଲେ କଡା ଜବାବ

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ଗିରଫ କରିଛି। ଏନସିବି ଗତ ତିନି ଦିନ ଧରି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଶେଷରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଦୀର୍ଘ ସଂଘର୍ଷ ପରେ କୋର୍ଟ ରିୟାଙ୍କୁ 14 ଦିନିଆ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ବଲିଉଡର ସମସ୍ତ ତାରକା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଏକ ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି| ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ସମଗ୍ର ବିଷୟ କ’ଣ…

ବାସ୍ତବରେ ରିୟା କଳା ରଙ୍ଗର ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧି ମଙ୍ଗଳବାର ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ତାଙ୍କ କଳା ଟି-ସାର୍ଟରେ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଲେଖାଯାଇଥିଲା, ଗୋଲାପ ଲାଲ ହୋଇଥାଏ, ଭାଓଲେଟ ନୀଳ ହୋଇଥାଏ, ଏକାଠି ହୁଅ ମୁଁ ଏବଂ ତୁମେ ଏହି ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କୁ ଧ୍ୱଂସ କର| ତେଣୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ନିବେଦନ କରି ଅନେକ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଲାଇନଗୁଡିକ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ #justiceforrhea ଏବଂ #SmashPatriarchy ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି|

ଏହି ସେଲିବ୍ରେଟିମାନେ ରିୟାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ

ତେବେ ରିୟାଙ୍କ ଟି-ସାର୍ଟରେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ବାର୍ତ୍ତା ନିଆଁ ପରି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ, ଅଙ୍ଗଦ ବେଦୀ, ଡିଆ ମିର୍ଜା, ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ, କରୀନା କପୁର ଖାନ, ନେହା ଧୁପିଆ, ସୋନମ କପୁର, ଫରହାନ ଅଖତର, ରାଧିକା ମଦନ, ଗହର ଖାନ, ଭଳି ଅନେକ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟି ରିୟାଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ।

View this post on Instagram

#justiceforrhea

A post shared by Anurag Kashyap (@anuragkashyap10) on

View this post on Instagram

#JusticeForRhea ☀️

A post shared by Vidya Balan (@balanvidya) on

View this post on Instagram

✊🏽

A post shared by Farhan Akhtar (@faroutakhtar) on

View this post on Instagram

! #justiceforrhea

A post shared by Amrita Arora (@amuaroraofficial) on


ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି

ଏହି ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟମାନେ ରିୟାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବାବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂ କିର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଗୋଲାପ ଲାଲ, ଭାଓଲେଟ ନୀଳ, ଆସନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ଏବଂ ମୁଁ ମିଶି ଠିକ ପାଇଁ ଲଢ଼ିବା| ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପାଇଁ ଜଷ୍ଟିସ୍।

View this post on Instagram

#JusticeForSushantSinghRajput

A post shared by Shweta Singh kirti (@shwetasinghkirti) on


ରିୟାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ କୋର୍ଟ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ରିୟା କ୍ରମାଗତ ତୃତୀୟ ଦିନ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ। ପାଖାପାଖି 4 ଘଣ୍ଟା ପଚରାଉଚରା ପରେ ରିୟାଙ୍କୁ ରାତି ପ୍ରାୟ 3:45 ସମୟରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଗିରଫ ସମ୍ପର୍କରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଯାଇଥିଲା, ପରେ ତାଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ରିୟାଙ୍କ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ସମଗ୍ର ଚିକିତ୍ସା ପ୍ରକ୍ରିୟା ପ୍ରାୟ 7 ଘଣ୍ଟା ସମୟ ନେଇଥିଲା|ରିୟା ମେଡିକାଲ ଚେକଅପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ଆସିଛି।

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ରାତି ଆଠଟା ବେଳେ କୋର୍ଟରେ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିଲା। ରିୟାଙ୍କ ସହ ସତୀଶ ମନାସିନ୍ଦେ ବେଲ ପାଇଁ ଏକ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ, ଏନସିବି ଏହି ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ କୋର୍ଟ ଏନସିବି ସପକ୍ଷରେ ରାୟ ପ୍ରକାଶ କରି ରିୟାଙ୍କୁ 14 ଦିନିଆ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇଥିଲେ।

ଏନସିବି କହିଛି, ରିୟା ଡ୍ରଗ୍ସ ସିଣ୍ଡିକେଟର ଏକ ଅଂଶ ଥିଲେ

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ରିୟାଙ୍କୁ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଧାରା ଯାଇଥିଲା। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବୁଧବାର ତାଙ୍କୁ ବାଇକୁଲ୍ଲା ମହିଳା କାରାଗାରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯିବ। ଏନସିଆବି କହିଛି ଯେ ରିୟାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ଠାରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ସିଣ୍ଡିକେଟର ଅଂଶ ଅଟନ୍ତି। ରିୟା ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ୍, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର ମ୍ୟାନେଜର ସାମୁଏଲ୍ ମିରାଣ୍ଡା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ହେଲପର ଦୀପେଶ ସାୱନ୍ତଙ୍କଠାରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ। ଏନସିବି ଅନୁଯାୟୀ ରିୟା ଅଧିକାଂଶ ଅଭିଯୋଗକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ରିୟା ନିଜେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇଥିବା କଥା ସ୍ୱୀକାର କରିନାହାଁନ୍ତି।