Sachinଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଆଗରେ ଫିକା ପଡିଯିବେ ବଲିଉଡ ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ, ଫୋଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ବି ମାନି ଯିବେ

ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ସ ହୁଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଖେଳ ଜଗତର ସେଲିବ୍ସ, ସମସ୍ତେ ସବୁବେଳେ ନିଜ କାମ ହେତୁ ଲାଇମଲାଇଟରେ ଥାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଏହି ସେଲିବ୍ସଙ୍କ ବିବାହ ହୁ3 ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ପିଲା ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି, ଅର୍ଥାତ୍ ଷ୍ଟାର୍ କିଡ୍ସ ସେମାନଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ମିଡିଆ ହେଡଲାଇନ୍ ପାଆନ୍ତି | ସେ ସେଫ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ପୁଅ ତାଇମୁର, ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା କିମ୍ବା ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଅବରାମ ହୁଅନ୍ତୁ । ଏହି ସବୁ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ଭିନ୍ନ କାରଣ ହେତୁ ପ୍ରାୟତ ଆଲୋଚନାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି | ଏହି ସବୁରେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ନିଜର ଅଲଗା ସ୍ଥାନ ରଖିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ, ଅନେକ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସ ସମେତ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବିଫଳ ହୁଏ |

ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ ବିଷୟରେ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ସେ ସର୍ବଦା ପ୍ରାକୃତିକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଷ୍ଟାଇଲ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି | ତେଣୁ ସାରା କେବେବି ଜିରୋ ଫିଗର ଚକ୍କର ରେ ପଡନ୍ତି ନାହିଁ, ସେ ପ୍ରାକୃତିକ ଫୁଲ ଫିଗର ହିଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ସେ ପତଳା ହେବା ଅପେକ୍ଷା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ହେବା ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏହି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ |

ଏଲିଗେଣ୍ଟ ଷ୍ଟାଇଲ


ସାରା ଯେତେବେଳେ ବି ମିଡିଆ କ୍ୟାମେରାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଏଲିଗେଣ୍ଟ ଷ୍ଟାଇଲର ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ | ସେ ଅଧିକ ଖୋଲା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତି ନାହିଁ କିମ୍ବା ଟପ୍ ଡିଜାଇନ୍ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଯେତେବେଳେ ସାରା କୌଣସି ଇଭେଣ୍ଟ କିମ୍ବା ଶୋ’ରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ପହଞ୍ଚନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଏହାର ପ୍ରମାଣ ମିଳିଥାଏ | ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କର ଡ୍ରେସ ସବୁବେଳେ ଏଲିଗେଣ୍ଟ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ହୋଇଥାଏ |

କଳା ରଙ୍ଗ ତାଙ୍କର ପସନ୍ଦିତା ରଙ୍ଗ


ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ରଙ୍ଗ ପସନ୍ଦ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ କଳା ହେଉଛି ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ରଙ୍ଗ | ସେ ପ୍ରାୟତ କଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ନଜର ଆସନ୍ତି | ଏଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ କଳା ରଙ୍ଗର ଟପ୍ସ, ପ୍ୟାଣ୍ଟ, ଡ୍ରେସ, ସ୍କର୍ଟର ଜବରଦସ୍ତ କଲେକ୍ସନ ଅଛି | ଏହାର ଝଲକ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରାୟତ
ଦେଖାଯାଏ, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସାରା ଅନେକ ଥର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ମଧ୍ୟ କଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ନଜର ଆସନ୍ତି |

ଧଳା ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଆନ୍ତି


ନା କେବଳ କଳା ସାରା ଧଳା ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ରଙ୍ଗର ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ଫ୍ରକ୍, ଅଫ୍ କାନ୍ଧ ଟପ୍, ଟ୍ୟାଙ୍କ୍ ଟପ୍ସର କଲେକ୍ସନ ଅଛି | ସେ ଏହି ସବୁ ଧଳା ଟପଗୁଡିକ ସହିତ ପ୍ରାୟତ ନୀଳ ଜିନ୍ସ ବହନ କରନ୍ତି | ସାରା ସବୁବେଳେ ନିଜ ମେକଅପର ଟୋନ ନିଉଡ଼ ରଖନ୍ତି, ଏଥି ସହିତ ସେ ଆଖିର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ମାସ୍କାରା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲି ନାହାଁନ୍ତି |

ଟ୍ରେଡିସନଲ ପୋଷାକରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ସାରା

ସଚିନଙ୍କ ଝିଅ ପ୍ରାୟତ ୱେଷ୍ଟର୍ନ ପୋଷାକରେ ନଜର ଆସନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରେଡିସନଲ ପୋଷାକରେ ଦେଖାଯାଏ, ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଯେତେବେଳେ ସାରା ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ବିବାହ ପାର୍ଟୀରେ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ସାରାଙ୍କ ଉପରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା | ଖାସ କଥା ହେଉଛି ଏହି ମନୀଷ ମାଲହୋତ୍ରା ଦ୍ୱାରା ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଲେହେଙ୍ଗା ସହିତ ସାରା କୌଣସି ଭାରୀ ଅଳଙ୍କାର କେରି କରିନଥିଲେ |

ରେଡ୍ କାର୍ପେଟ୍ ଦୃଶ୍ୟ ଚମତ୍କାର ରହିଥାଏ


ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ସାରା ଇଭେଣ୍ଟ ଏବଂ ଶୋ’ରେ ବହୁତ କମ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଯେ ସେ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ସଚିନ୍ ଏ ବିଲିୟନ ଡ୍ରିମ୍ସ ପ୍ରିମିୟର ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ କ୍ରିତି ସାନନ ପରି ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସାରାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଫିକା ପଡିଯାଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ, ସାର ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ହୀରା ଅଳଙ୍କାର ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଯାହା ସାରାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା କରୁଥିଲା | ଯଦିଓ ସାରା ସର୍ବଦା ବିନା ଲିପଷ୍ଟିକ୍ସରେ ଦେଖାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ସାରା ଡାର୍କ ଲାଲ୍ ଲିପଷ୍ଟିକ୍ ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କ ଲୁକ କୁ ପରଫେକ୍ଟ ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ କରିଥିଲା |