ସଲମାନ ଖାନ ଖୋଲିଲେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ରହସ୍ୟ, କହିଲେ- 1000 ମହିଳାଙ୍କ ସହ ରଖିଛି ସମ୍ବନ୍ଧ,କିନ୍ତୁ ….

ବଲିଉଡର ଦବାଙ୍ଗ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର ସବୁ ଜିନିଷରେ ଷ୍ଟାଇଲ ଅଛି | ସେ ଯାହା କୁହନ୍ତି ତାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଏ | ସଲମାନଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଝିଅ ଆସିଥିଲେ, ତଥାପି ସେ ଏବେ ଏକୁଟିଆ ଅଛନ୍ତି | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ଲେ-ବଏ ଇମେଜରୁ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ଯେ, ଯଦିଓ ଆଜି ସେ ଏକୁଟିଆ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଝିଅମାନଙ୍କର ଅଭାବ ନଥିଲା | ସଲମାନ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ | ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜାଣିବା |

ସଲମାନ ଖାନ ଖୋଲିଲେ ନିଜ ଜୀବନର ରହସ୍ୟ

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ସାକ୍ଷାତକାର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର 1000 ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିବ | ବାସ୍ତବ ରେ ଏହି ସାକ୍ଷାତକାର ଟି 1990 ମସିହା ର ବୋଲି କୌଣସି ସୂତ୍ର ରୁ ଜଣାପଡିଛି | ମାୟାପୁରୀ ନାମକ ଏକ ଗସିପ ମାଗାଜିନ ର ଏହି ସାକ୍ଷାତକାର ରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଏବଂ ର ଅନେକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି | ସେ ସମୟରେ ସଲମାନ ସଂଗୀତା ବିଜଲାନିଙ୍କୁ ଛାଡି ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା ସହୀନଙ୍କ ପାଖକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥିଲା | ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯିବାବେଳେ ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଉଠିଥିଲେ |

ସଲମାନ ରାଗରେ କହିଥିଲେ, ‘ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ କେବଳ ମୋର। ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ ଏବଂ ମୁଁ ଏହାକୁ ଅନୁମତି ଦଉଚି | ମୋର ନିଶ୍ଚୟ ହଜାର ହଜାର ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥଲା, ମୋର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇନଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମ୍ପର୍କ ପୂରଣ କରିସାରିଛି। ”ଏହି ସମୟରେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ବିବାହ କରିବା ମୁଡ଼ ରେ ନଥିଲେ। ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ଘର ସହିତ ଏକ କାର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୁବିଧା ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ବିବାହ କରିବେ |

ଉକ୍ତ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସଲମାନ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ମହିଳାଙ୍କ ପରି ପତ୍ନୀ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଚାଲିବା, ଉଠିବା-ବସିବା ଏବଂ ଅତି ମଧୁର କଥା କହିବାର କ୍ଷମତା ଥିବା ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ସେ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ସଲମାନ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍ୱାମୀ ହେବା ପରେ ସେ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯାହା ଗୋଟିଏ ପ୍ରେମୀ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ।

ସେ ଏପରି ଜଣେ ଆଦର୍ଶ ପିତା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ

ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରଥମେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ସନ୍ତାନର ପିତା ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି।ସେ,ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବା ପିଲାକୁ ହିଁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ପାଖକୁ ଆସିବାକୁ ଦେବେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଠାରୁ 10 ଫୁଟ ଦୁରିଆରେ ବସିବାକୁ ଦେବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ସେତେବେଳକୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ମେନ୍ ପ୍ୟାର କିୟା ଗୋଟିଏ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କର କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ ଅନେକ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଫିଲ୍ମ ଆସିଥିଲା |