12 ବର୍ଷ ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଅଭିଷେକଙ୍କ ବାହାଘରର ଅଣଦେଖା ଫଟୋ, ଏମିତି ଝିଅ ସହ ନାଚିଥିଲେ ଅମିତାଭ

ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ବହୁତ ବିବାହ ଦେଖିଥିବେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଏହି ବିବାହ ବଲିଉଡରେ କିମ୍ବା କୌଣସି ରୟାଲ ପରିବାରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୁଏ, ତେବେ ଏହା କିଛି ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ବଲିଉଡ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ, ହଁ ସେମାନେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ 12 ବର୍ଷ ଧରି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ | ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଆଜି ବି ସମାନ ରହିଛି | 12 ବର୍ଷ ବିତାଇବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଲାଗୁଛି ଯେ ସେମାନେ ଏକ ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି | ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିଲା |

ଉଭୟ 2007 ମସିହାରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ବହୁତ ଧୁମଧାମ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ମାତ୍ର ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବିବାହରେ କେବଳ ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି, ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁମାନେ ଜଡିତ ଥିଲେ ଏବଂ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ବିବାହଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ ରଖାଯାଇଥିଲା| ବିବାହର ଅନେକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିଲା|

ଏହା ସତ୍ୟ ଯେ ଆପଣ ହୁଏତ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ଅନେକ ଚିତ୍ର ଦେଖିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ କେବେ ଦେଖି ନଥିବେ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ 12 ବର୍ଷ ପୁରୁଣା | ବାସ୍ତବରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଅଭିଷେକଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରପୋମାନ୍ସ କରିଥିଲେ। ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ବା ଅଭିଷେକ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ଫଟୋ ସେୟାର କରିନାହାନ୍ତି, ଏହା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର୍ ଆବୁ ଜାନି ଏବଂ ସନ୍ଦୀପ ଖୋସଲା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି|

ଡିଜାଇନ୍ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବୁ ଜାନି ଏବଂ ସନ୍ଦୀପ ଖୋସଲାଙ୍କ ସମୟ 33 ବର୍ଷ ପୂରଣ ହୋଇଛି, ଏହି ଉତ୍ସବରେ ହିଁ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍ମାନେ ସ୍ମରଣୀୟ ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ ନନ୍ଦାଙ୍କ ବିବାହର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଥିଲା ଯେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବିବାହରେ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ବିବାହ ପରି ଏକ ଧଳା ଥିମ୍ ରହିଥିଲା। ସମଗ୍ର ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ବାଲସି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ |

ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ପାଇଁ ଏହି ବିବାହ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖାସ ଥିଲା, ଏହା ଜୟା ଏବଂ ଅମିତାଭଙ୍କ ଏକମାତ୍ର ପୁଅର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା, ଏହି ବିବାହ ପାଇଁ ଅନେକ ସେମାନେ ଅନେକ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥିଲେ ଯାହା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇଥିଲା | ଆଜି ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି, ଆପଣ ହୁଏତ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଚିତ୍ର ଦେଖି ନଥିବେ | ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଏହି ବିବାହରେ କେତେ ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ |