ଶାର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ଖୋଲିଲେ Bolywoodର ପୋଲ୍, କହିଲେ- ପ୍ରଡ୍ୟୁସରଙ୍କୁ କାମ ମାଗିଲେ କହୁଛନ୍ତି ରାତିରେ ଆସ ଟିକେ….

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶାର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ଯିଏ ବଲିଉଡ଼ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତରେ ନିଜର ହଟ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଅବତାର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରି ଦେଇ ଥିଲେ ନିଜର ଏକ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆଣିଛନ୍ତି|ତାଙ୍କ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ବିଷୟରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରେଡଶେରର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଉଚିତ ମୂଲ୍ୟ ରେ ଗୁଣାତ୍ମକ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ନିକଟରେ ଉପଲବ୍ଧ କରାଇବା |

କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଶାର୍ଲିନ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ନାମ ରେଡଶର୍ ରଖିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଲଞ୍ଚ କରିବାବେଳେ ଶାର୍ଲିନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ନିଜେ କାମ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବା, ଭିକ କାହିଁକି ମାଗିବା? ଏହାର କାରଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରଥମେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କୁ କାମ ମାଗିବା ପାଇଁ ଭେଟିଥିଲି, ସେମାନେ ମୋତେ ରାତି ଭୋଜନରେ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବଗୁଡ଼ିକରେ ମୁଁ ଏତେ କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଗଲି ଯେ ମୁଁ ଏକ ପ୍ରଡ଼କ୍ସନ ଏବଂ କୋନଟେଣ୍ଟ ତିଆରି କରିବା କୁ ସ୍ଥିର କଲି କାରଣ ମୁଁ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହେବା କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ|

ସେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ମାଲିକାଣୀ ଏବଂ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ କ୍ରିଏଟର ଭାବରେ ମୁଁ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରେ ଯାହା କେବଳ ଲୋକ ଙ୍କ ମନରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ପକେଟରେ ମଧ୍ୟ ଭାରୀ ନହେବ|ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗ୍ଲାମର ଭିଡିଓ ଏବଂ ସ୍ଲାଇଡ୍ ସୋ ବର୍ତ୍ତମାନ ରେଡଶେରରେ ଉପଲବ୍ଧ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର, କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ଏଥିରେ ଆସିବ|ପ୍ଲେୟାର ମାଗାଜିନ ପାଇଁ ଫଟୋସୁଟ ପାଇଥିବା ଶାର୍ଲିନ୍ ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତର ପ୍ରଥମ ମହିଳା। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଜଣେ ନିର୍ମାତା, ଲେଖକ ଏବଂ ବିଷୟବସ୍ତୁ ନିର୍ମାତା ହୋଇପାରିଛନ୍ତି|

କୁହାଯାଉଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶାର୍ଲିନ୍ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଫିଟ୍ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |ସେ ବହୁତ ମଜାଦାର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ସେ ଶୀଘ୍ର ଆମ ସହିତ ସେୟାର କରିବେ| କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ କେବଳ ଏତିକି କହିପାରିବା ଯେ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କର OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି |ଶାର୍ଲିନ୍ ନିଜର OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ 10ହଜାର ରୁ ଅଧିକ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇସାରିଛି|