ସତ କେବେ ଲୁଚି କି ରହେନି : କାହିଁକି ମାତ୍ର 25 ବର୍ଷ ବୟସରେ କାଜୋଲ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କୁ ବାହା ହେଇ ପଡ଼ିଥିଲେ, ଏବେ ସବୁ କଥା ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ

ବଲିଉଡ ତାରକାମାନେ ପ୍ରାୟତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି| ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କକୁ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଏ| ଅନେକ ବଲିଉଡ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଉଦାହରଣ ଦିଆଯାଇଛି ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କର ମହତ୍ତ୍ୱ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ| କାଜୋଲ ଏବଂ ଅଜୟ ଦେବଗାନଙ୍କ ଯୋଡି ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ| ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିବାହ ହେବାର 20 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି| ଉଭୟଙ୍କର ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଅଛି|

ଯଦି ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି, ଅଜୟ ଦେବଗାନ୍ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ଝିଅ ନୟାସା ଆଜିକାଲି ସିଙ୍ଗାପୁରରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଛନ୍ତି| 24 ଫେବୃଆରୀ 1999 ରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ କାଜୋଲ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ କୁ 20 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ହୋଇଛି| ଯେତେବେଳେ କାଜୋଲ ବିବାହ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ 25 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ସେତେବେଳେ କାଜୋଲ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ କାଜୋଲଙ୍କୁ ପଚରା ଯାଇଥିଲା ଯେ ବଲିଉଡର ସେହି ସ୍ତରରେ ପହଞ୍ଚି ଯେଉଁ ସ୍ତରରେ ପହଞ୍ଚିବା କୁ ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ସେହି ସ୍ତରକୁ ଯାଇ ବିବାହ ବିଷୟରେ କିପରି ଚିନ୍ତା କଲ? ସେ ଉତ୍ତର ଦେଇ କାଜୋଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲି କାରଣ ମୁଁ ମୋ ଜୀବନ ଏବଂ କ୍ୟାରିଅରରେ ଟିକିଏ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି| ଏହି କାରଣରୁ ମୁଁ ବିବାହ କଲି ମୁଁ 9 ବର୍ଷ ଧରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଥିଲି| ମୁଁ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଚାରି ରୁ ପାଞ୍ଚଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବାକୁ ଅଫର ପାଇଥିଲି| ମୋର ସେତେବେଳେ ସବୁକିଛି ଥିଲା| କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ଦେଇ ପାରିଲି ନାହିଁ | ସେହି ସମୟରେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ମୋ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଥିଲା|

ମୁଁ ସ୍ଥିର କଲି ଯେ ମୁଁ ବିବାହ କରିବି ଏବଂ ଆଉ 1 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବି| କାଜୋଲ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ହଲଚଲ ଫିଲ୍ମର ସେଟରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ସଟ ଦେଇଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମୋ ଜୀବନରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେତେବେଳେ ମୋ ଏବଂ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟରେ କିଛି ନଥିଲା|ଆମେ ଦୁହେଁ ସାଙ୍ଗ ଥିଲୁ|

ଦୁହେଁ ପ୍ରଥମେ ହଲଚଲ ଫିଲ୍ମର ସେଟରେ ମିଶିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ହେଲା ଏବଂ ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ 1999 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ|