ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଜିତ ହେଇଗଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଲୋକମାନେ କହିଲେ ପୁରା Bollywoodକୁ କଙ୍ଗନା…

ଯେବେଠାରୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ମାମଲା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି ଅନେକ ଲୋକ ଟ୍ରଲିଂର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଉଥିବାରୁ କଙ୍ଗନା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ଦାବି କରି ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କଠାରୁ ଯାଇଛି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଆସିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡୁଛି, ଯେପରି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଆଜିକାଲି ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡୁଛି| ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲା ହେଉ କିମ୍ବା ମୁମ୍ବାଇରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବଲିଉଡ ପ୍ରତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, ଅମିତାଭ ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କ ଉପରେ ନୀରବ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହାକୁ ଭଲ ପାଉନାହାଁନ୍ତି।

ଅମିତାଭ ଲେଖିଛନ୍ତି T-3661 ସାଗରର ଗର୍ବ ଥିଲା ଯେ ସେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱକୁ ବୁଡ଼ାଇ ପାରିବ| କିନ୍ତୁ ଏକ ଵୁନ୍ଦ ତେଲ ଆସି ପହଁରିଚାଲି ଗଲା|

ବିଗ୍ ବି ର ଏହି ନୀରବତା ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗୁ ନାହିଁ| କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଅମିତାଭ ଟ୍ୱିଟରରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ, ଉପଭୋକ୍ତା ନିଜର ସମସ୍ତ କ୍ରୋଧକୁ ବାହାର କରିଥିଲେ। ଉପଭୋକ୍ତା କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ|

କଙ୍ଗନା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଠିକ୍ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି 99% ଲୋକ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି| ଏବଂ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଭୟ କରୁଛନ୍ତି ଯେ କାଳେ କେହି ସେମାନଙ୍କ ନାମ ନେବ। ସେହି ତଥାକଥିତ ମହାନାୟକ କାହିଁକି ମୁହଁରେ ଦହି ବାନ୍ଧି ବସିଛନ୍ତି?

କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଦ୍ୱାରା ଭାଷଣ କୁହାଇଲେ| ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଶିବସେନାର ଗୁଣ୍ଡରୁ ରକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି| ନିଜର ଅଭିମାନକୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ଜନସାଧାରଣ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମଗ୍ର ବଲିଉଡ ଗର୍ବ ଥିଲା ଯେ ସେମାନଙ୍କର ଅପରିଷ୍କାରତା କେହି ଦେଖି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଏବଂ କଙ୍ଗନା ଆସି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖାଇଲେ| ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଦ୍ରାହୀନ କଲା| ସେହି ସମୁଦ୍ର ଅମିତାଭ ନୁହେଁ କି? ସେହି ପ୍ଲେଟକୁ କଣ ଅମିତାଭ ଜୀ କୁହାଯାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ତୁମର ପରିବାର ଛିଦ୍ର କରିଛି|ଏହି ପ୍ରକାରର ଜିନିଷ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମହାନାୟକଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଜୋରରେ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି|