ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ମୁଁହ ଖୋଲିଲେ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର, କହିଲେ- ‘ମୁଁ ବହୁତ ଖରାପ,’ ଆମେ ଦୁହେଁ .. ‘

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ଜଣାଶୁଣା ପରିବାର ଅର୍ଥାତ୍ କପୁର ପରିବାରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଜିକାଲି କପୁର ପରିବାରର ପଞ୍ଚମ ପିଢ଼ି ବଲିଉଡରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି, ପ୍ରତ୍ୟେକ ପିଢ଼ି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ଜଲବା ଦେଖାଇଛନ୍ତି|

ସେଥିମଧ୍ୟରୁ କରୀନା ଏବଂ କରିସ୍ମାଙ୍କ ପିତା ତଥା ପୁରାତନ ବହୁମୁଖୀ ଅଭିନେତା ରଣଧିର କପୁର ତାଙ୍କର ଅଭିନୟର ସ୍ମୃତି ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ସତେଜ ରହିଛି। ରଣଧିର କପୁର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ଅଭିନୟ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଲିଉଡରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର କିଛି ଅଜଣା କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ରଣଧିର ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହିତ ଅନେକ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ମିଡିଆ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି | 1971 ମସିହାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବବିତା ଶିବଦାସାନୀଙ୍କ ସହ ସେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ରହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ|

ଯଦିଓ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ କେବେ ଛାଡପତ୍ର କରିନଥିଲେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବର୍ଷେ ପରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରଣଧିର କପୁର ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ଏ ବିଷୟରେ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି…

ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ରଣଧିର-ବବିତା ଛାଡପତ୍ର ବିନା ଅଲଗା ରହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ

ରାଣଧିର ଏବଂ ବବିତାଙ୍କ ବିବାହ ପରେ କିଛି ବର୍ଷ ପାଇଁ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଥିଲା ​​| ଉଭୟଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ କରିସ୍ମା ଏବଂ କରୀନା ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଜିନିଷ ଏତେ ଖରାପ ହୋଇଗଲା ଯେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ରହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ |

କରିସ୍ମା ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ଜନ୍ମ ପରେ, ରଣଧିର ଏବଂ ବବିତା ପ୍ରାୟ 19 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଲଗା ରହିଲେ ଏବଂ 2007 ରେ ପରସ୍ପର ସହିତ ମିଳିତ ହେଲେ | ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ଦିନଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇ ରଣଧିର କପୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଏବଂ ଏହା ଆମର ପୃଥକ ରହିବାର କାରଣ|

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବବିତା ମୋତେ ପିଇବାକୁ ଏବଂ ଘରେ ଶୋଇବାକୁ କେବେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ବବିତା ସବୁବେଳେ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ବହୁତ ଖରାପ ଅଟେ। ରଣଧିର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ବବିତା ଚାହୁଁଥିବା ପରି ବଞ୍ଚିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଆମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ ସେପରି ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ|

ରଣଧିର କହିଛନ୍ତି, ବବିତାଙ୍କ ସହ ଶତ୍ରୁତା…

କରିସ୍ମା ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ବିଷୟରେ ରଣଧିର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମୋର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ପ୍ରତି ସର୍ବଦା ଆଦରନୀୟ ଏବଂ ସେମାନେ ମୋତେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ତେବେ କରିସ୍ମା ଏବଂ କରୀନା ନିଜ ମା ବାବିତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପାଳିତ ହୋଇଥିଲେ। ରଣଧିର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ମୋର ଦୁଇ ଝିଅ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି, ଜଣେ ପିତା ଭାବରେ ମୁଁ ଏହା ଛଡା ଆଉ କିଛି ଚାହେଁ ନାହିଁ |

ରଣଧିର ଅଟକି ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବବିତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ କଦାପି ତିକ୍ତ ହୋଇ ନାହିଁ, ହଁ ଆମର କିଛି ଜିନିଷ ଉପରେ ମତଭେଦ ରହିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ଆମର ସମ୍ପର୍କ ସର୍ବଦା ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା। ରଣଧିର କହିଛନ୍ତି ଯେ ବବିତା ଏବଂ ଉଭୟ ଝିଅ ମୋ ଜୀବନର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି। ବବିତା ଏବଂ ମୁଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ରହିଥିଲୁ, କିନ୍ତୁ ଆମ ମନରେ ପରସ୍ପର ପାଇଁ ଶତ୍ରୁତା ଭଳି ଜିନିଷ କେବେ ହୋଇ ନଥିଲା |

ରଣଧିର ଏବଂ ବବିତା ଏକାଠି ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଲା କଲ ଆଜ ଅର କଲ, ଯାହା 1971 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 1972 ରେ ଜିତ ​​| ଉଭୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏକ ବଡ଼ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଜବରଦସ୍ତ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା |