ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାପା ଖୋଲିଲେ ବଡ ରହସ୍ୟ- ଶେଷ ଥର ପୁଅ ସହ ବାହାଘର ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲି, କିନ୍ତୁ ସେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ….

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଜୁନ୍ 14 ରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଦୁନିଆ ଛାଡିଯାଇଥିଲେ। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ରବିବାର ନିଜ ଘରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଶୋକର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ପରିବାର ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତି କୁ ନେଇ ଆଗକୁ ବଢୁଛନ୍ତି |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେ ଡିପ୍ରେସନର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପିତା କେ.କେ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ 2021 ରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଟଡ୍କା ବଲିଉଡରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପିତା କେ.କେ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ପିଲାଦିନରେ ବହୁତ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥା ହେଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ସେ ଏକାକୀ ଏବଂ ନିରବ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ବିଷୟରେ କଥା ହେଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ କ’ଣ ଘଟିଥିଲା ​​ସେ କହି ନଥିଲେ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ପିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବଳ ମୁମ୍ବାଇରେ ନୁହେଁ ବରଂ ପାଟନାରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ସେ କେବଳ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ଜାଣିଥିଲେ, ସେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଜାଣି ନଥିଲେ | ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ କ୍ରିତି ସାନନ ଭେଟିଥିଲେ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାପା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତ ଙ୍କ ସହ କଥା ହେଇଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ କହିଥିଲେ ଯେ କରୋନାରେ ନୁହେଁ, ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ପରେ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଆସୁଛି, ସେ ତାହା କରିବେ, ତା’ପରେ ସେ ଫେବୃଆରୀ-ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଦେଖିବେ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କୋଉ ଝିଅ କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି କହି ନଥିଲେ, ଆମର କୌଣସି ଆପତ୍ତି ନଥିଲା, ସେ ଯୋଉ ବି ଝିଅ କୁ ବିବାହ କରୁ |