ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ସୋନୁ ସୁଦ,କହିଲେ- ଲୋକମାନେ କିଛି ଦିନ….

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରଠାରୁ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଉପରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଅଭିଯୋଗ ଲଗା ଯାଉଛି। ବିଶେଷକରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନେପୋଟିଜିମ (ଆତ୍ମୀୟତା) ନେଇ ବିବାଦ ଚାଲିଛି।ଏହା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି ଯେ ବଲିଉଡର ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ବାଇକଟ କରିଥିଲେ,ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ପ୍ରକାର ମାନସିକ ଚାପ ପକାଇ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ବାହାର ଲୋକ ଭଳି ଅନୁଭବ କରାଇଥିଲେ। ଅନେକ ବଲିଉଡ ଲୋକ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ମତ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ବିଷୟରେ ରେ ଦବଙ୍ଗ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମନ କଥା କହିଛନ୍ତି।

ଲୋକମାନେ କିଛି ଦିନ କଥା ହେବେ ପରେ….
ବାସ୍ତବରେ, ସୋନୁ ଏକ ସମ୍ବାଦ ପୋର୍ଟାଲକୁ ଦେଇଥିବା ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ କିଛି ଦିନ ଏହି ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ ଏବଂ ତା’ପରେ କିଛି ନୂଆ ବିଷୟରେ କଥା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେବେ| ତା’ପରେ ଜଣେ ନୂଆ ଆଉଟ ସାଇଡ଼ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଭିନେତା ହେବାକୁ ଆସିବ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମେ ସଂଘର୍ଷ କରିବ ଏବଂ ପରେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇବ|

ନିଜ ଷ୍ଟ୍ରଗଲ ବିଷୟରେ ମାନେ ପକାଇଲେ-
ତାଙ୍କ ଷ୍ଟ୍ରଗଲ ଦିନକୁ ମନେ ପକାଇ ସୋନୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଥରେ ଫିଲ୍ମ ସିଟି ର ୱାଚମେନ 500 ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ ଯାହା ବଦଳରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦେବେ। ଯେତେବେଳେ ସୋନୁ ଶୁଟିଂ ଦେଖୁଥିଲେ, କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତା କି? ଯାହାକୁ ସୋନୁ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୁଟିଂ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ସେତେବେଳେ ସୋନୁ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ଜଣେ ଅଭିନେତା ହେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସହଜ,କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏହିପରି କିଛି ଘଟି ନଥିଲା|

ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ଥିଲେ ବି କାମ ମିଳିବ ବହୁତ କଷ୍ଟ-

View this post on Instagram

Sat-ur-day 💙 📸: @vedishnaidu

A post shared by Sonu Sood (@sonu_sood) on


ସୋନୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ଯେତେ ବି ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି, ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର| ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଆଉଟ ସାଇଡ଼ର ଏବଂ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ନିଜେ ଷ୍ଟ୍ରଗଲ କରିଥିଲି ଏବଂ ଆଜି ମୁଁ ଗର୍ବର ସହିତ କହିପାରିବି ଯେ ଏହି ଷ୍ଟ୍ରଗଲ ହେତୁ ମୁଁ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଭାବେ ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରି ଥିଲି।

କାହାର ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଦୋଷ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ-


ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡ ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ କ୍ରୋଧ କୁ ନେଇ ସୋନୁ କହିଛନ୍ତି – କାହାର ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ କାହାକୁ ଦାୟୀ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ। ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ଯେ କେହି ସେମାନ ଙ୍କ ଉପରେ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ର ଦୋଷ ଦିଆ ଯାଉଛି । ଏମାନେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଅନେକ ଲୋକ ଙ୍କୁ ଜୀବନ ଦେଇଛନ୍ତି|ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଉଚିତ୍|ସତ୍ୟ କଣ ତାହା ସମୟରେ ଜଣାଇ ଦେବ|

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଏକ ଦୁଃଖଦ ବିଷୟ ଅଟେ-


ସୋନୁ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା। ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଭଲ କଥା କହୁଛନ୍ତି|ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ ରହିବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ କାହାକୁ ଦୋଷ ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।