Sushant Singhଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ଵେତା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହାତ ଯୋଡି କରିଲେ ନିବେଦନ, କହିଲେ- ଯଦି ସତ କଥା ନ ଜଣା ପଡିଲା ତ ଆମେ ….

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ପାରିବାରିକ ନ୍ୟାୟ ଦାବିରେ ସିବିଆଇ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ଏହି କାରଣରୁ, ସମସ୍ତଙ୍କର ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରାଯାଉଛି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବା ସହ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଇଡି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ୍ ଏବଂ ପିତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିଛି ଏବଂ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛି। ଏହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂ କିର୍ତ୍ତୀ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବାର୍ତ୍ତା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତ ଚାରି ଭଉଣୀଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ଭାଇ ଥିଲେ|

ଶ୍ୱେତା ସିଂ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି


ଭିଡିଓରେ ଶ୍ୱେତା ସିଂ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂ କିର୍ତ୍ତୀ। ମୁଁ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ମିଳିତ ଭାବେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରନ୍ତୁ। ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କର ସତ୍ୟ ଜାଣିବାର ଅଧିକାର ଅଛି| ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ସତ୍ୟ କ’ଣ, ନଚେତ୍ ଆମେ ଶାନ୍ତିରେ ବଞ୍ଚିବା ନାହିଁ| ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ହୃଦୟରୁ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ‘।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି ଯାହା ଏହି ମାମଲାକୁ ଆହୁରି ଜଟିଳ କରୁଛି। ନିକଟରେ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି,’ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତ ଖୁସି ନଥିଲେ। ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ କେତେଥର ପାଟନା ଯାଇଥିଲେ? ମୋର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ପ୍ରତି ସହାନୁଭୂତି ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହା ବାହାରକୁ ଆସିବା ଉଚିତ୍। ‘

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ ହେଉଛି ଯୁକ୍ତିତର୍କ

ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଲେଖିଥିଲେ| ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ସହିତ ଶ୍ୱେତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆମ ପିତା, ଯାହାଙ୍କଠାରୁ ଆମେ ଜଣେ ଯୋଦ୍ଧା ହେବା ଶିଖିଲୁ। ଅସୁବିଧାରେ ନିଜକୁ ସର୍ବଦା ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ପାଇଁ ଆମେ ଶିଖିଲୁ|ସେ ଆମର ଶକ୍ତି, ଆମର ଗର୍ବ| ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତି ଭୁଲ ବୋଲି ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ। ପରିବାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା କେ.କେ ସିଂ କେବଳ ଗୋଟେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ତାଙ୍କ ବଡ ଭାଇ କରିଥିଲେ। ଅନୁସନ୍ଧାନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ କୁହାଯାଉଛି ବୋଲି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦାଦା କହିଛନ୍ତି।

ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଏକମାତ୍ର ପୁତ୍ର ଥିଲେ। ସେ ମାତ୍ର 16 ବର୍ଷ ବୟସରେ ନିଜ ମାତାଙ୍କୁ ହରାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ତାଙ୍କର ଚାରି ଭଉଣୀ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ଦେଇଥିଲେ |ଶ୍ୱେତା ସିଂ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରର ଏକ କ୍ଲିପ୍ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ସବୁଠାରୁ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ନିକଟତର ଅଟନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତ କୁହନ୍ତି, ଯଦିଓ ମୁଁ ମୋର ସମସ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଅତି ନିକଟତର,କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଅଧିକ ନିକଟତର ଅଟେ କାରଣ ସେ ମୋତେ ବୁଝନ୍ତି | ଆଜି ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ନାହାଁନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଭଉଣୀମାନେ ନ୍ୟାୟ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ପରିବାର ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇପାରିବେ।