ଟାଇଗର ସରାଫ ଙ୍କର ମାଙ୍କର ଫୋଟୋ ଦେଖିକି ଉଡିଯିବ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ତାଙ୍କ ମା, ଯାହାଙ୍କ ଚର୍ଚ୍ଚା ସବୁଆଡେ ..

ସବୁଦିନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରୁ କିଛି ନା କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ଆସିଥାଏ | ଏପରି କିଛି ଖବର ଅଛି ଯାହାକୁ ଶୁଣିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ତେବେ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ବଲିଉଡର ସୁପର ଡୁପର ଷ୍ଟଣ୍ଟମ୍ୟାନ୍ ତଥା ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କୁ ତ ଜାଣିଥିବେ, ଯିଏ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି | ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ତଥା ମାର୍ଶଲ କଳାକାର ଭାବରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସେ 2014 ରେ ସାଜିଦ ନାଦିଆଡୱାଲାଙ୍କ ଏକ୍ସନ୍ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେରୋପନ୍ତି ସହିତ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ |

ଏକ ଫିଲ୍ମ ଯୋଗୁ, ସେ Filmfare ଆୱାର୍ଡ ଫର ବେଷ୍ଟ ମେଲ ଡେବ୍ୟୁ ବି ପାଇଁ ଥିଲା। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଟାଇଗର ବଲିଉଡର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ, ଟାଇଗର ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି ସେ ଅତି ସହଜରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରି ନିୟନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାରିଟି ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି | ଫିଲ୍ମ ହେରୋପନ୍ତି ବ୍ୟତୀତ ଟାଇଗର ବଗି, ବଗି 2, ବଗି 3, ସ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ ଦ ଇୟର 2 ରେ ବି ଦେଖୁବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି |

ଟାଇଗରର ନିଜ ସ୍ଟଟ ସହ ନିଜ ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଭ ପାଇଁ ବି ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଟାଇଗର ସ୍ମାର୍ଟ ଏବଂ ଗୁଡ୍ ଲୁକିଙ୍ଗ୍ ସହିତ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସର ବି କୌଣସି ଜବାବ ନାହଁ , କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବଲିଉଡରେ କେହି ତାଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ବି କରିପାରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ସେ ନିଜ ଶରୀରକୁ ଭଲ ଲୁକ୍ ଦେବା ପାଇଁ ଅନେକ ବର୍ଷର ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ କିଙ୍ଗଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ମାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

କହିଦେଉ ଯେ ଟାଇଗରଙ୍କ ମା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି | ଆପଣ ହୁଏତ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଶୁଣିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ମା ଆୟେଶା ଶ୍ରଫଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆପଣ କ୍ୱଚିତ୍ ଜାଣିଥିବେ | ବାସ୍ତବରେ ଆୟେଶା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ସେ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ମଡେଲ ଅଟନ୍ତି | ଆୟେଶା ଜ୍ୟାକି ସରାଫ ଙ୍କର ଛୋଟ ବେଳର ପ୍ରେମ ଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଜ୍ୟାକି ଏବଂ ଆୟେଶା ରିଲେସନ ସିପ ରେ ଆସିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବୟସ ମାତ୍ର 13 ବର୍ଷ ଥିଲା |

ଏହା ପରେ ଆୟେଶା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଅଭିନେତା ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫଙ୍କୁ 5 ଜୁନ୍ 1987 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ, କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ଅର୍ଥାତ୍ 2009 ରେ, ସେମାନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଯାଇ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ଏହାକୁ ଗୁଜବ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ବିବାହ ପରେ ଫିଲ୍ମଠାରୁ ଦୂରରେ ଥିବା ଆୟେଶା ଅଭିନେତା ସାହିଲ ଖାନଙ୍କ ସହ ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ କମ୍ପାନୀ ଖୋଲିଥିଲେ। ଏହି ବ୍ୟାନରରେ ‘ବୁମ୍’, ଜିସ ଦେଶ ମେ ଗଙ୍ଗା ରହତା ହେ’, ‘ଗ୍ରହଣ’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିଲା।

ଏହା ପରେ ଆସିଲା ନିକଟତର ହେବାର ଖବର | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ବେଶୀ ଦିନ ରହିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ଏଥିରେ ନିର୍ମିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଫ୍ଲପ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଲା ଏବଂ ସେମାନେ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ଆୟେଶା ଏବଂ ସାହିଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଲା କିନ୍ତୁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାରେ ଆୟେଶା ଏହାକୁ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ନାମ ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସାହିଲ ନିଜେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କଠାରୁ 17 ବର୍ଷ ବଡ ଆୟେଶାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଛି।