“ଶକ୍ତିମାନ” ସିରିୟଲର ଭିଲିୟନ ତମରIଜ ତିଳବିଶ୍ ଙ୍କ ଝିଅ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର; ଆପଣ ବି ଦେଖନ୍ତୁ

ଆଜିର ର ସମୟରେ ଅନେକ ସବୁ ନୂଆ ନୂଆ ସିରିୟଲ କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି , ଯାହା ମଧ୍ୟରୁ “ତାଙ୍କର ମେହେତା କା ଉଲଟା ଚଷମା” “ୟେ ହେ ମହାଵତ” ପରି ବହୁତ ସୋ ଫେମସ ହେଇ ସାରିଲାଣି I କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ 90 ଦଶକ ର ଆଲୋଚନା କରିବା ତ ସେ ସମୟର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ସୋ ଥିଲା “ଶକ୍ତିମାନ” ଏହା ତ ବେଶ ଭଲ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ର ମନେ ଥିବ I କିନ୍ତୁ ଏହି ସିରିୟଲ ର ଖାତରନାକ ଭିଲିୟନ ତିଳବିଶ୍ କୁ ତ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ବେଶ ଭଲ ଭାବରେ ମନେ ରଖିଥିବେ I

ଆପଣ ଙ୍କ ଅବଗତ ନିମନ୍ତେ ଏହା ଜଣାଉଛୁ କି ଏହି ତମରIଜ ତିଳବିଶ୍ ଙ୍କ ର ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଲା ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପାଲ ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଶକ୍ତିମାନ ରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ କରିଛନ୍ତି I କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଅପାଣ ଙ୍କ ସହ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପାଲ ଙ୍କ ଝିଅ ତ୍ରିଚା ପଣାଇ ଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ଯାଉଛେ I

ତ୍ରିଚା ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଲଖନଉ ରେ ହେଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ ର ପାଠପଢା ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଅରନେଟୀକ ଲିମିଟେଡ଼ ରେ କରିଥିଲେ I

ତ ଏହା ପରେ ସେ ଗ୍ରାଜୁଏସନ କରିଥିଲେ ଓ ତା ପରେ ସେ ଏୟାରହଷ୍ଟେସ ର ପାଠ ପଢିଥିଲେ ଏବଂ କିଙ୍ଗଫିସର ଏୟାରଲାଇନ ରେ ଜବ ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ I

କିନ୍ତୁ ତ୍ରିଚା ଙ୍କ ର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ସେ କୌଣସି ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଁଇ ଏବଂ ସେ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଶେଷରେ ସେ 2011 ରେ ମାଲାୟାଲାମ ଚଳଚିତ୍ର “ବଡ଼ମାଲ” ରେ ନିଜ ର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ପରେ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବାରେ ଲାଗିଲେ I

ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ତ୍ରିଚା ଙ୍କ ର କିଛି ଫୋଟୋ ଦେଖାଉଛୁ , ଯାହାକୁ ଦେଖିକି ଆପଣ ବଲିଉଡ ର ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଭୁଲିଯିବେ I