Breaking News: ତେଲୁଗୁ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କହିଲେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିଶୁଣି…

ତେଲୁଗୁ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରାବଣୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ପ୍ରାୟ 10 ଟା ସମୟରେ ଶ୍ରାବଣୀ ତାଙ୍କ ଘରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ସେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଏସାର ନାଗର PS ମଥୁରା ନାଗର H56 ବ୍ଲକର ଦ୍ୱିତୀୟ ମହଲାରେ ରହୁଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଶ୍ରାବଣୀ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଶ୍ରାବଣୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖିତ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ନିଜର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଜାଣିନାହାନ୍ତି

ଶ୍ରାବଣୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ| ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦେବରାଜ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ କାରଣରୁ ଶ୍ରାବଣ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଦେବରାଜ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଦୁଃଖ ଦେଇଥିଲା।

ହୋଇଛି କେସ୍ ଫାଇଲ୍

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଇପ୍ରସାନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଦେବରାଜ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଶ୍ରାବଣୀଙ୍କ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କଠୋର ଦଣ୍ଡ ଦେବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଶ୍ରାବଣୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ଉସ୍ସନିଆ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା।

ଦେବରାଜ ରେଡ୍ଡି ଆକା ସନ୍ନି କାକିନାଡା ଗୋଲାପାରୋଲୁ ବାସିନ୍ଦା| ପୂର୍ବରୁ ସେ ଶ୍ରାବଣୀଙ୍କ ସହିତ ମିଶିଥିଲେ| ଦେବରାଜ ରେଡ୍ଡୀ ନିଜକୁ ଅନାଥ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ଶ୍ରାବଣଙ୍କ ଭାଇ ଶିବ କୋଡାପଲ୍ଲୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଦେବରାଜ ଶ୍ରାବଣୀଙ୍କ ଟଙ୍କା ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିଲେ। ସେ କିଛି ଭିଡିଓ ଦର୍ଶାଇ ଶ୍ରାବଣୀଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ ଏବଂ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିଲେ। ଶିବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶ୍ରାବଣ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ସୁଟିଙ୍ଗରେ ଭାଗ ନେବାର ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଶ୍ରାବଣୀ ଗତ ଆଠ ବର୍ଷ ଧରି ତେଲୁଗୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଶ୍ରାବଣୀ ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନାଟକରେ କାମ କରିଛନ୍ତି| ସେ ‘ମୋୖନନାଗମ’ ଏବଂ ‘ମନସୁ ମମତା’ ପରି ସିରିଏଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ|