Birthday Special: କରୋନା ମଧ୍ୟରେ ବଢିଆ ମଜାରେ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ପାଳନ କରିଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ, ସେୟାର କରିଲେ ଏହି ବିଶେଷ ଫଟୋ…

ବଲିଉଡରେ ଖିଲାଡି ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଗତକାଲି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ। 9 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 1967 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଗତକାଲି ତାଙ୍କର 53 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ବଲିଉଡର ଅନେକ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ତାଙ୍କୁ ଏହି ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି| ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ| ଏଥି ସହିତ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ସରଳ କିନ୍ତୁ ଚମତ୍କାର ଢଙ୍ଗରେ ପାଳନ କରିଥିଲେ।

ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନା ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର କିଛି ଫଟୋ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଟ୍ୱିଙ୍କଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି| ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ହସୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ମେକଅପ୍ ବିନା ଫଟୋରେ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ୍ କ୍ୟୁଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ| ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

View this post on Instagram

A small celebration for the big boy’s birthday!

A post shared by Twinkle Khanna (@twinklerkhanna) on


ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଆଉ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ନିତାରାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଜନ୍ମଦିନ କାର୍ଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି| ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଏହି ବିଶେଷ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଲେଖିଛନ୍ତି – ଏକ ଛୋଟ ଉତ୍ସବ ବର୍ଥଡେ ବୟ ପାଇଁ! ଟ୍ୱିଙ୍କଲଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ସେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଏହି ଜନ୍ମଦିନ ଉତ୍ସବକୁ କରୋନା ଅବଧି ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିଛନ୍ତି।

ନିଜ କଷ୍ଟରେ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି ନିଜ ନାମ

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ତଥା ଲୋକପ୍ରିୟ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ନାମ ଏହି ତାଲିକାରେ ଆସିବ|ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା| ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର ଚାନ୍ଦନୀ ଚକ୍ ରାସ୍ତାରୁ ତାଙ୍କର ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ| ତାଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ, ପ୍ରତିଭା ଏବଂ ଦୀର୍ଘ ସଂଗ୍ରାମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଆଜି ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଉଚ୍ଚତାରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଏହି ଯାତ୍ରା ବାକି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି|

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଗଢି ଉଠିଛି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ କ୍ରେଜ ପ୍ରତିଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଥାଏ| ସେହିପରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ନାମ ସେହି ବଲିଉଡ ତାରକାମାନଙ୍କରେ ମଧ୍ୟ ନିଆଯାଇଛି ଯେଉଁମାନେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ଥାନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଗଣାଯାଏ| ଅକ୍ଷୟ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୋଟି କୋଟି ମୂଲ୍ୟର ବ୍ୟବସାୟ କରିଥାଏ|

ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର

କାମ ବିଷୟରେ ଯଦି କଥା ହେବା ତେବେ ଏହି ବର୍ଷ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, କିନ୍ତୁ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ହେତୁ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି|ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେଉଛି ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜଣେ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି 2011 ତାମିଲ୍ ଭୟଙ୍କର କମେଡି କଞ୍ଚାନାର ରିମେକ୍ ଅଟେ| ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ପୃଥିବୀ ରାଜ ଚୌହାନଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ। ଆଜିକାଲି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସ୍କଟଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି।