ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ରୁମର ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ପଠାଇଦେଇ ଥିଲେ ଘରକୁ?

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ପୁରା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଅଭିନେତାଙ୍କ କ୍ରିଏଟିଭ୍ ମ୍ୟାନେଜର ତଥା ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଡିପ୍ରେସନରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଏଥିପାଇଁ କୌଣସି ଔଷଧ ସେବନ କରୁ ନଥିଲେ କିମ୍ବା ଧ୍ୟାନ ମଧ୍ୟ କରୁନଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହିତ କେବଳ ସମଗ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଶୋକର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି। ଅଭିନେତା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ପୋଲିସ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ରୋଷେୟା, ତାଙ୍କ କ୍ରିଏଟିଭ୍ ମ୍ୟାନେଜର ତଥା ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିଛି। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ତାଲା ପଡିଥିବା ବେଳେ ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ।

ଏହି ସମୟରେ, ଖବର ଅଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଜଣେ ରୁମର ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ଲକଡାଉନରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିଲେ। ଟାଇମ୍ସ ନ୍ୟୁଜ୍ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଗତ କିଛି ଦିନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ସହ ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପଠାଇଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଆସିବାର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସୁଟିଂର ଦିନକୁ ମିସ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ |