ବଡ଼ ଖବର- ଦିଅର ସହ ଭାଉଜ ହେଲା ଫେରାର, He Prabhu ରାତିରେ ଯାହା ଘଟିଲା, ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଦିଅର ସହ ଭାଉଜ ଫେରାର, ରାତିରେ କଣ ଘଟିଲା ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଦିଅରଙ୍କ ସହ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ବୋହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘରକୁ ଫେରି ନଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଦିଅର ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ।

ତେବେ ଶାଶୂଘର ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ହଙ୍ଗାମା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବରୋଲିରେ ରହୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଦିଅରଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଏହି ମହିଳା ଏବଂ ସାହାରୁଖଙ୍କ ଭାଈ ଘରୁ ଖସି ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରି ହରିଦ୍ଵାରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ପରେ ଦିଅର ତାଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଥିଲେ।

ଏହାପରେ ସେ ନିଜ ଗାଆଁ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ୭ ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ମହିଳା ବର୍ଦଳିର ବାସିନ୍ଦା ଏବଂ ୭ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଜଣେ IVRI କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ମହିଳା ଓ ଦିଅର ୭ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏହାପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଦିଅରଙ୍କ ସହ ହରିଦ୍ଵାର ପଳାଇଥିଲେ। ସ୍ଵାମୀ ଦିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ ପତ୍ନୀ ପଳାଇବା ପରେ ପରିବାର ପୁଅଙ୍କୁ ପୁଣି ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ଦିନେ ମହିଳା ଘରକୁ ଫେରି ତାଙ୍କ ଅଧିକାର ମାଗିବାକୁ ଲାଗିଲେ |

କିନ୍ତୁ ସାହାରୁଖ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦେଇ ନଥିଲେ। ଏହାପରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ସିଧା ଇଯାଟ ନଗର ଥାନାକୁ ଯାଇ ପୋଲିସ୍ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହି ମହିଳା ପୋଲିସ୍ କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ପୋଲିସ୍ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍। ମହିଳାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଏହି ସବୁ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରରେ କରାଯାଇଛି। ମହିଳାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଶାଶୁଘର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦିଅରଙ୍କ ହରିଦ୍ଵାରକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ୪ ମାସ ପାଇଁ ଦେୱାଲଙ୍କ ସହ ରହିଥିଲେ।

ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏକ ଘର ଭଡ଼ା ନେଇଛନ୍ତି। ଦିଅର ତାଙ୍କ ସହ ୪ ମାସ ଧରି ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଦିଅର ପଲାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ମହିଳା ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ତାଙ୍କ ମାଗି ଆସିଥିବା କଥା କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ ସାହାରୁଖ ଆଉ ଏକ ବିବାହ କରିଥିବାର ଦେଖିଲେ।ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ଶାଶୁଘର ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଦିଅରଙ୍କ ସହ ପଲାଇ ଯାଇ ହରିଦ୍ଵାରରେ ଏକ ଘର ଭଡ଼ା ନେଇ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ଅତୀତରେ ଦିଅର ପତାରଣା କରି ପଲାଇ ଯାଇଥିବାରୁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଫେରି ଆସିଛି କିନ୍ତୁ ସାହାରୁଖ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।ମହିଳାଙ୍କ ବିବୃତିକୁ ପୋଲିସ୍ ବିଶ୍ୱାସ କରିନାହିଁ ଏବଂ ପୋଲିସ୍ ମହିଳାଙ୍କ କାହାଣୀକୁ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି ବିଚାର କରୁଛି। କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଶ୍ଚିତ କରି ତଦନ୍ତ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ୍ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛି।