ଚାକରାଣୀ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ପଡି,ପୁଅ ସବୁ ସୀମା ଦେଇଗଲା, କରିଦେଲା ଏପରି କାଣ୍ଡ କି ପୁରା ସହର କରୁଛି ଛି ଛି

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପ୍ରୟାଗରାଜରେ ଏକ ପରିବାରର ଚାରିଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଏହି ଘରର ପୁଅ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ମୋଟ ଚାରି ଜଣ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିଲେ। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ଓ ଆଉ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି, ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ଘରର ପୁଅ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ପଡ଼ି ତାଙ୍କ ପିତାମାତା, ଭଉଣୀ ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି।

ଚାକରାଣୀକୁ ସହ କରୁଥିଲା ପ୍ରେମ
ଏହି ଘଟଣା ପ୍ରୟାଗର ଧୁମଙ୍ଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ପ୍ରୀତମ ନାଗର କଲୋନୀର ଅଟେ। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ବ୍ୟବସାୟୀ ତୁଲସୀଦାସ କେସରୱାନୀଙ୍କ ପୁଅ ଅଟିଶ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ମିଳିତ ଭାବେ ଚାରିଜଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନ 3.30 ମିନିଟ ରେ ଅଟୀଶ ତାଙ୍କ ପିତା କେସରୱାନୀ, ମାତା କିରଣ, ଭଉଣୀ ନିହାରିକା ଏବଂ ପତ୍ନୀ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କଦ୍ୱାରା ହତ୍ୟା କରାଇଥିଲେ।

ଏହି ଲୋକଙ୍କ ହତ୍ୟା ସମ୍ପର୍କରେ ପଡୋଶୀମାନେ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ, ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହକୁ ନିଜ ଅଧୀନରେ ନେଇଥିଲା। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଯେତେବେଳେ ହତ୍ୟା ବିଷୟରେ ପୋଲିସ ଅଟିଶଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ଯାଇ ଅପରାହ୍ନରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୃତ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ଚାକରାଣୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା
ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପୋଲିସ ଅଟିଶ ଏବଂ ଚାକରାଣୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା। ଏଡିଜି ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଯେଉଁ ସମୟରେ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଚାକରାଣୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ବିବାଦ ପରେ ଅଟିଶ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏହି ଅପରାଧରେ ଅତିଶଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଅନୁଜ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ଆତିଶଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନୁଜଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ହିଁ ଆତିଶଙ୍କୁ ଭିକାରୀମାନେ ପାଇଥିଲେ।

୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁପାରୀ
ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଆତିଷ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ 8 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବାରୁ ଭିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଆଠ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସମୁଦାୟ 4 ଜଣ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରୁ ପୋଲିସ ଅଟିଶ ଏବଂ ଅନୁଜଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଦୁଇଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦାୟୀ। ହତ୍ୟାକାରୀମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ଚଢ଼ାଉ କରୁଛି ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଞ୍ଚଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି।

ଆଡ଼ଭାନ୍ସରେ ଦେଇଥିଲେ ପଇସା
ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଆତିଷ କେଶରୱାନି ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ 75 ହଜାର ଟଙ୍କା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ଟଙ୍କା ପାଇବା ପରେ ଏହି ହତ୍ୟାକାରୀମାନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ହତ୍ୟା ସମୟରେ ଅଟୀଶ କେଶରୱାନି ବ୍ୟାଙ୍କ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ହତ୍ୟାକାରୀମାନେ ଘରେ ପଶି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ଅଟିଶ ଘରକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ପାଇ ପଡୋଶୀମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ଆତିଷ ତାଙ୍କ ଚାକରାଣୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ଏହି ବିରୋଧ ଯୋଗୁଁ ଅଟିଶ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।