ଦାନବୀର ଭାଇ: ନିଜ ଭଉଣୀଙ୍କ ପାଇଁ ପୁରା ବିମାନ ବୁକିଙ୍ଗ କରି ମୁମ୍ବାଇରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପଠାଇଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର… ଭଉଣୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉଡେଇଦେଲେ ଏତେ …

ବଲିଉଡ ଖିଲାଡୀ ଦାନବିର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜ ପରିବାର ପାଇଁ ବି ମନ ଖୋଲି କି ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥାନ୍ତି ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ପଇସା ଉଡ଼ାଇବାକୁ ବି ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଲକଡାଉନର ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଦେଶରେ ବିମାନ ସେବା ଆରମ୍ଭ ହେବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିମାନ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ। ସୋମବାର ଭୋପାଳର ଜଣେ ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏବଂ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ 180 ସିଟ୍ ଏୟାର ବସ୍ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ। ଭୋପାଳରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିମାନ ଭଡା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ 20 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ବିମାନ ଭଡାରେ ନେଇଥିଲେ । ଏହି କଥାର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି କି ଜଣେ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକ ବିମାନ ବୁକ୍ କରିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଦିଲ୍ଲୀକୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ ବିମାନ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ। ଏହି ବିମାନରେ ଯାତ୍ରା କରିଥିବା ଯାତ୍ରୀମାନେ ଅଲକା ହିରାନନ୍ଦାନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ନାମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ଅଧିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଏହି ବିମାନଟି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ବୁକ୍ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି ଯେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏହି ବିମାନରେ ପରିବାର ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ।

ଏଥିସହ ଏହା ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ବିମାନ ବୁକ୍ କରିବାବେଳେ କେବଳ ଏହା ଧ୍ୟାନରେ ରଖାଯାଇଥିଲା କି ଯେଉଁ ସିଟ ରେ ବସି ଏହି ଲୋକମାନେ ଯାତ୍ରା କରିବେ ସିଟ୍ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ସିଟ୍ ମଧ୍ୟ ବୁକ୍ କରିଦିଆଯାଉ ଏବଂ ଏପରି କିଛି ଉଦେଶ୍ୟ ନଥିଲା କି ବିମାନଟିରେ ଅନ୍ୟ କେହି ଲୋକ ଯାତ୍ରା ହିଁ ନ କରନ୍ତୁ । ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଥିବା ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଯେଉଁ ବିମାନରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ, ସେହି ବିମାନରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀ ଙ୍କ ପରିବାର ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ସହକାରୀ କେବଳ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଦେଶରେ ପ୍ରଥମ ଲକଡାଉନ୍ ପରଠାରୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଦୁଇ ମାସ ପରେ ଏବେ ବିମାନ ସେବା ପୁନଃ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ସେହିଭଳି ହିଁ ଗୋଟେ ବିମାନ ଭୋପାଳରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବୁକିଂ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ତାଙ୍କ ଝିଅ, ତାଙ୍କ ପିଲା ଏବଂ ହେଲପରଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସିଟ୍ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ।