ଦିଅର ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲା ବାସ ଥରେ ମତେ ଟିକେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଅ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ଆପଣ

ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ଅଜବ ଗଜବ ଏବଂ ମଜାଳିଆ ଖବର ଶୁଣୁଥିବେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେପରି ଏକ ଅଜବ ଖବର ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି | ଏହି ଘଟଣା ଟି ବନାରସ ସହରରେ ଘଟିଛି | ଏହି ଘଟଣା ଟି ଭାଉଜ ଦିଅରଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କୁ ନେଇ ଘଟିଛି | ଏଠାରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଭାଉଜ ପ୍ରେମ ରେ ପଡି ନିଜର ଅବସ୍ଥା ଏପରି କରିଦେଇଛି ଯେ, ଆପଣ ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଜିଲ୍ଲାର ଦାନଗଞ୍ଜରେ ରହୁଥିବା ଏକ ଯୁବକ , ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ପ୍ରେମ କରିବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଥିଲା। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ,ଏହି ପ୍ରେମ ବଦଳରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭାରୀ ମୂଲ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିଲା |

ଏହି ଘଟଣା କୁ ନେଇ ସାରା ଅଂଚଳରେ ଚହଳ ଖେଳି ଯାଇଛି |ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ଜିଦ୍ ଧରିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କୁ କେବଳ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଯାଇ ରୋଜଗାର କରିବେ | ଯଦିଓ ତାଙ୍କ ଘରର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବୁଝେଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ବୁଝିନଥିଲେ | ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ବୁଝାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିଲା ନାହିଁ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରି ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଜେଲକୁ ପଠାଇଛି।

ସମ୍ପ୍ରତି ଏହି ଯୁବକ ଦାନଗଞ୍ଜ ଫାଣ୍ଡିରେ ହିଁ ବନ୍ଦୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଯୁବକ କେବଳ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଛନ୍ତି | ସେ ନିଜ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ପାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମରେ ନିଜରବୁଦ୍ଧିସୁଧି ହରାଇଲେ | ତେବେ ତାଙ୍କର ଏକତରଫା ପ୍ରେମ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏହି ଯୁବକକୁ ପୋଲିସ ଧରି ଚୋଲାପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇ ଜେଲକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି।

ଯୁବକ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ନିଜ ଭାଉଜକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଯେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜ ତାଙ୍କୁ ଥରେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରନ୍ତୁ | କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏହି ବିଚ୍ଛେଦ କୁ ସହି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଯଦିଓ ପୋଲିସ ସାମ୍ନାରେ ଏହି ବି ବୟାନ ଦେବା ପରେ ଚୋଲାପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଡାକି ସେମାନଙ୍କୁ କଥା ହେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନବୁଝିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଜେଲକୁ ପଠାଇବାକୁ ପଡ଼ିଲା | ତେବେ ଯୁବକଙ୍କ ଘରଲୋକ ମଧ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସେ ତାଙ୍କ ବୋହୂକୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ | ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଶଂସନୀୟ ଘଟଣା। ବୋଧହୁଏ ଯୁବକଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ସେ ଯାହା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲ୍ |