ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଦୁଇ ହାତରେ ଲେଖୁଥିଲେ ଏକ ସାଙ୍ଗରେ, ଭିଡିଓ ଦେଖି କହିବେ ସତରେ ବହୁତ ଜିନିଅସ ଥିଲା ଏହି ଅଭିନେତା

ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ, ଯଦିଓ ଆଉ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନାହୁଁ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତି ସବୁବେଳେ ହୃଦୟରେ ସତେଜ ରହିବ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ଯୋଗୁଁ ସେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଯାହା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଏକ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ କଥା ଅଟେ| ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ଅତି ଚତୁରତାର ସହ ସାମ୍ନା କରିଛନ୍ତି, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲ ରେ ପାଗଳ କରିଦେଇଥିଲେ, ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ କୁ ପ୍ରାୟ ଏକ ସପ୍ତାହ ବିତିଗଲାଣି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ନିରନ୍ତର ସ୍ମରଣ କରୁଛନ୍ତି |

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏହି ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ଅଭିନେତା ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହିପରି ଛାଡିଦେବେ, କେହି ଜାଣି ନଥିଲେ | ତାଙ୍କ ବିୟୋଗ ର ଦୁଃଖ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଜାଣିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଏଭଳି ବିଦାୟ, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ କରୁଛି |କିନ୍ତୁ ପ୍ରତିଦିନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି | ଅଧିକାଂଶ ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମଜା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି, ଲୋକମାନେ ଏହା ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ନୁହଁନ୍ତି ଯେ ଇଏ ଆମ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନାହିଁ। ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ଏ ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ନାମକ ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଏହି ଭିଡିଓ ଭିତରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଦୁଇ ହାତରେ ଏକାଠି ଲେଖୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି, ଯଦି ଆପଣ ଆପଣ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଯେ ଏହି ଅଭିନେତା ପ୍ରକୃତରେ ବହୁତ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ଥିଲେ, ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ସେ ବହୁ-ପ୍ରତିଭାବାନ ବୋଲି ଆକଳନ କରାଯାଇପାରେ|


ଏହି ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତରେ ଲେଖୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ସେ ଦୁଇ ହାତରେ ଲେଖୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେଖି ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ କହିବେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ବହୁତ ପ୍ରତିଭାବାନ ଥିଲେ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ବ୍ୟାକ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାରରେ ସେ ଅନେକ ଥର ନୃତ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ, ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏହି ପଦବୀ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଙ୍କୁ ଟେଲିଭିଜନ ସିରିଏଲ “ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା (2009)” ରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ, ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଦର୍ଶକ ବହୁତ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ, 2013 ରେ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର (କାଇ ପୋ ଛେ )ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ “ଶୁଦ୍ଧ ଦେଶୀ ରୋମାନ୍ସ, ଏମଏସ ଧୋନି: ଦ ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରୀ, ରାବତା, ସୋଞ୍ଚିରିଆ ଏବଂ କେଦାରନାଥ” ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ, ତାଙ୍କର ଶେଷ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଡ୍ରାଇଭ” ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା।

14 ଜୁନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ କରି ଥିଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା :
ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ 14 ଜୁନ୍ 2020 ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ନିଜ ଘରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇଥିଲେ, ଏହା ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି, ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଡିପ୍ରେସନର ଶିକାର ହୋଇ ଔଷଧ ସେବନ କରିବା ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ? ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି, କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଛି, ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା କରିଛି। ତାଙ୍କୁ 11 ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା।