ଘରୁ ବାହାରିବା ମାତ୍ରେ ସେ ମାଡିବସିଲା, ତା’ପରେ ଟାଣିକି ନେଇଗଲା ବଣ ଭିତରକୁ ଆଉ ….

ଏହିପରି, ତାଙ୍କ ବୟସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୂଲ୍ୟବାନ ନୁହେଁ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଆରୋପି ତାଙ୍କ ଠାରୁ ସବୁକିଛି ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ଘରେ ସେ ପରିବାରକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ ସେ ନିରବ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ। ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଏହି ନୀରବତା ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା, ଯେତେବେଳେ ପରିବାର ତାଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଦେଖିଲେ, ସତ୍ୟ ଜାଣିବା କୁ ପାଇଲେ ତ ସେ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହେଇଯାଇଥିଲେ |

ବିଲ କୁ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗାଁର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବଳାତ୍କାର କରି ହତ୍ୟା କରିବାର ଧମକ ଦେଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଭୟଭୀତ ପୀଡିତା ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ ଓ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହି ଘଟଣା ବମିଥା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର। ଯେଉଁଠାରେ ଗଙ୍ଗୱାହାର ଜଣେ 19 ବର୍ଷର ଯୁବତୀ ତାଙ୍କ ଚାଷ ଜମିରେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲା | ବାଟରେ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ବଳପୂର୍ବକ କ୍ଷେତକୁ ଟାଣି ନେଇ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାକୁ ଘଟାଇବା ପରେ ସେ କାହାକୁ କହିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯିବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଏଏସଆଇ ଅଞ୍ଜନା ଦୁବେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି ।