ଜାଣି ନିୟନ୍ତୁ ଜଣେ ଅଶ୍ଳୀଳ ବା ପୋର୍ନ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଦିନ ଭରି କଣ ସବୁ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ, ସକାଳ ୯ ଟାରୁ ସାଧ୍ୟ ୬ ଟା ବେଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ …

ଆମ ସମାଜରେ, ଏକ ପର୍ଣ୍ଣ ତାରକାଙ୍କ ନାମ ବହୁତ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଭାବରେ ନିଆଯାଏ | ଏପରିକି ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ମଧ୍ୟ ନିମ୍ନମାନର ଜଟିଳ ସହିତ ଦେଖାଯାଏ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଜଣେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫିଲ୍ମ ତାରକା କେତେ ଟଙ୍କା ପାଆନ୍ତି କିମ୍ବା କେତେ ଦିନ ଅବସର ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କର କିଛି ବିଶେଷ ଜିନିଷ:

ପ୍ରଥମ ଭାଗ :ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସକାଳ 9 ଘଟିକା ସମୟ ରେ ସେ ନିଜ କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥାନ୍ତି ଓ ସୁଟକେଶ ରେଡି କରିଥାନ୍ତି I ଏହା ପରେ 10 ଘଟିକା ସମୟ ରେ କାର ରେ ବସିକି ସେଟ କୁ ଯାଇଥାନ୍ତି I ଅଧ ଘଣ୍ଟା ସୁଟିଂ ସେଟ ରେ ପହଂଚିବା କୁ ସମୟ ଲାଗିଥାଏ I11 ଘଟିକା ସମୟ ରେ କିଛି ପେପର ୱାର୍କ ଶେଷ ହେଇଥାଏ I ସେଠାରେ ଦେଢ଼ ଘଣ୍ଟା ହେୟାର ଓ ମେକାପ ରେ ସମୟ ଯାଇଥାଏ I ଦିପହର 2 ଘଟିକା ସମୟ ରେ ପୁରୁଷ ଆଡଲ୍ଟ ଷ୍ଟାର ଅସିଜାଇଥାନ୍ତି ଓ ସେ ନିଜ ର ପେପର ୱାର୍କ ପୁରା କରିଥାନ୍ତି I

ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ: ପ୍ରାୟ 4ଟା ସମୟରେ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳା ପର୍ଣ୍ଣ ତାରକାମାନଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ସୁଟ୍ କରାଯାଇଥାଏ | ଯାହା ପରେ ସାଧ୍ୟ 5 ଟାରେ ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା | 6ଟା ବେଳେ ଯଦି ଭିଡିଓର ସଫ୍ଟକୋର ଭରଜନ ସୁଟ କରିବାର ଥାଏ ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଏଠାରେ ରହିବାକୁ ପଡିଥାଏ | ଅନେକ ଥର ଏହାର ପେମେଣ୍ଟ ସେଇଠି ହୋଇଯାଏ, ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ପରେ ଏକ ଚେକ୍ ପଠା ଯାଇଥାଏ |