ମାଗଣାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି ଏହି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବଙ୍ଗଳା, ତଥାପି କେହି କିଣିବାକୁ ରାଜି ହେଉ ନାହାଁନ୍ତି, ଏହା ହେଉଛି କାରଣ…

ସାରା ବିଶ୍ୱ ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ କୁ ନେଇ ସଂଘର୍ଷ ଜାରି ରଖିଛି | ଏହି ମହାମାରୀ ସାରା ବିଶ୍ୱ ରେ ନିଜ ର କାୟା ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ଲାଗିଛି | ଏହି ମାରାତ୍ମକ ଜୀବାଣୁ କାରଣ ରୁ ଦୁନିଆରେ ଅନେକ ଲୋକେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଘରର ମହିଳା ମାଗଣାରେ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛନ୍ତି | ହଁ, ମାର୍ଚ୍ଚରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ଏହି ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଯେକେହି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ | ସେ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାଗଣା ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ କୁହ କାହିଁକି ଏହି ମହିଳା ଏହି ଘର ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି…

ଆମେରିକାର ଲୁଧିଆନା ରିଏଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଫାର୍ମ ଏହି ଘରକୁ କାହାକୁ ମାଗଣାରେ ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛି | ଘର ମାଲିକ ସିଲଭିଆ ମ୍ୟାକଲେନ୍ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟରେ ଘରର କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ।

ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା | ଯେକେହି ଏହି ଘର କିଣି ପାରିବେ ଏବଂ ତୁରନ୍ତ ଏହାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିପାରିବେ | ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ସିଲଭିଆ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘର 1920 ରୁ 1930 ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି | ଗତ କିଛି ମାସ ଧରି ଏହା ଖାଲି ଅଛି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମରାମତି କାମ ଚାଲିଥିଲା।

24 ଶହ ବର୍ଗଫୁଟରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଘର ଯେକେହି କିଣି ପାରିବେ | ଏହି ଅଫର ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ରଖାଯାଇଛି | ଘରର ଚାରିପାଖରେ ଅନେକ ଗଛ ମଧ୍ୟ ଲଗାଯାଏ | ସିଲଭିଆ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘରେ ଦୁଇଟି ଏସି ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଯାହା କାମ କରେ | କିନ୍ତୁ କାହିଁକି ଏପରି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ମାଗଣାରେ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଚାହିଁବ?

ପୋଷ୍ଟ ପରେ ଏହାକୁ କିଣିବାକୁ ଅନେକ ଲୋକ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ, ଅନେକ ଲୋକ ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁଲେ କାହିଁକି ଏହି ଘର ମାଗଣାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି |

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଘରଟି ହନ୍ତସନ୍ତ | ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ 1974 ମସିହାରେ ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ପରିବାରରେ ରହୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଶୋଇବା ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ପିତାମାତା ଏବଂ ଚାରି ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ଏହି ଘର ଆଡେଲି ଭିନ୍ସେଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିଲା | ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର | ସର୍କଲରେ ଥିବା ମହିଳା ହେଉଛନ୍ତି ଆଡେଲି ଭିନ୍ସେଣ୍ଟ |

ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆଡେଲିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ସେ ରୋଷେଇ ଘରେ ରୋଷେଇ କରୁଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ପରେ ଏହି ଘରେ ରହୁଥିବା ଅନେକ ଲୋକ ଆଡେଲି ଭିନ୍ସେଣ୍ଟଙ୍କ ଭୂତ ଦେଖିଛନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ଆଡେଲିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା, ତାଙ୍କୁ 90 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା | ଘରେ ରହୁଥିବା ଅନେକ ଲୋକ ଆଡେଲିଙ୍କୁ ସେଠାକୁ ଯାଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି |

ଏଥି ସହିତ, ଫେସବୁକରେ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଖିବା ପରେ ନିଜକୁ ଏହି ଘରର ଶେଷ ମାଲିକ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଥିବା ଜିପ୍ସୀ ଡନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘର ଚମତ୍କାର ଅଟେ। କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ତୁମେ କେବଳ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଭୂତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭ୍ୟସ୍ତ | ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଏହି ଭୂତମାନେ ବହୁତ ଶବ୍ଦ କରନ୍ତି |