Naga Chaitanya ଠାରୁ ଅଲଗା ହେଲା ପରେ ଏବେ ଇସା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ Samantha କରିଲେ ଏମିତି କାମ, ବାଧ୍ୟ ହେଇକି କରିଲେ ଏମିତି…

ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନା ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ମୁଖ୍ୟତଃ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି | ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଟଲିଉଡର 100 କୋଟି କ୍ଲବରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ରଶମିକା ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇଥିଲେ | ସେ ତେଲୁଗୁ ସିନେମା ଜଗତରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ରଶ୍ମିକା ସେହି ବର୍ଷ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଗୀତା ଗୋବିନ୍ଦମ୍’ରେ ଅଭିନୟ କରି ଲୋକମାନଙ୍କ ମନ ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପରିଥିଲେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତେଲୁଗୁ ସିନେମାରେ ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ମଧ୍ୟ ରଶମିକାଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ମାନ୍ୟତା ଦେଇଥିଲା |

ରଶ୍ମିକା କର୍ଣ୍ଣାଟକର କୋଡାଗୁ ଜିଲ୍ଲାରେ 5 ଏପ୍ରିଲ 1996 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସେ କୋର୍ଗ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରୁ ତାଙ୍କର ପାଠପଢା କମ୍ପ୍ଲିଟ କରିଥିଲେ | ସେ ରାମାୟା: କଳା, ବିଜ୍ଞାନ ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ | ଅଧ୍ୟୟନ ସହିତ ସେ ମଡେଲିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ କିଛି ବିଜ୍ଞାପନରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଗୀତା ଗୋବିନ୍ଦମ୍’ 2018 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ରଶ୍ମିକା ସାଉଥ ସିନେମାରେ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ ପାଲଟିଛନ୍ତି | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ରଶ୍ମିକା ଫିଲ୍ମ ‘ମିଶନ୍ ମଞ୍ଜୁ’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ସାଉଥ୍‌ର ସୁପରଷ୍ଟାର ଆଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ପୁଷ୍ପା’ କାଷ୍ଟ ଏବଂ କ୍ରୁ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପୁରସ୍କାର ଲାଭ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମନ୍ଥା ରାଉତ ପ୍ରଭାସ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ସୋମବାର “ପୁଷ୍ପା” ର ନିର୍ମାତାମାନେ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ପୁଷ୍ପା: ଦି ରାଇଜ୍” ରେ ଏକ ବିଶେଷ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସାମନ୍ଥା ରାଉତ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ରୋପ୍ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ନିର୍ମାତାମାନେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାମନ୍ଥା ରାୟଙ୍କ ପ୍ରଥମ ରୂପ ଏକ ବିଶେଷ ଗୀତ ହେବ ଯାହା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ଏକାଠି କରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ମେକର୍ସ ସାମନ୍ଥା ଏବଂ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ସେ କହିଛନ୍ତି ପୁଷ୍ପା ଫିଲ୍ମର ପଞ୍ଚମ ଗୀତ ବହୁତ ଖାସ ଆଉ ଆମକୁ ଖାସ ଲୋକର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ଏହି ଘୋଷଣା ହେବା ଦିନଠାରୁ ଆଗାମୀ କ୍ରାଇମ ଥ୍ରୀଲର ‘ପୁଷ୍ପା’ରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଗୀତ ପାଇଁ ସାମନ୍ଥା ଙ୍କ ପାରିଶ୍ରମିକକୁ ନେଇ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ଚାଲିଛି। କେତେକ ମିଡିଆ ହାଉସ୍ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି ଯେ ‘ମାଜିଲି’ ଅଭିନେତ୍ରୀ 1.5 କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ମୂଲ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲ ନିଶ୍ଚିତତା ନାହିଁ।

ସୁକୁମାରଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ‘ପୁଷ୍ପା’ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ମାଲାୟାଲମ୍ ଅଭିନେତା ଫାହାଦ୍ ଫାସିଲ୍ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନାସୁୟା ଭରଦ୍ୱାଜ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ମଲ୍ଟି ଷ୍ଟାରର ବହୁଭାଷୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତେଲୁଗୁ ତାମିଲ, କନ୍ନଡ ମାଲାୟାଲମ୍ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ସହିତ ପାଞ୍ଚଟି ଭାଷାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ |