୯୦ର ଦଶକରେ ନିଜ କମେଡି ଦ୍ଵାରା ସବୁ ଲୋକଙ୍କୁ ହସାଇ ହସାଇ ବେଦମ କରିଦେଉଥିଲେ ଏହି କଳାକାର, ଏବେ ବିତାଉଛନ୍ତି ଏପରି ଜୀବନ

ବଲିଉଡ ରେ 80-90 ଦଶକ ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ ଅନେକ କଳାକାର I କିନ୍ତୁ ଜଣେ ହାସ୍ୟ କଳାକାର ଯିଏ କି ସେହି ସମୟ ରେ ସଫଳ ହେବା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବଲିଉଡ ଜଗତ ରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି I ଏହି କଳାକାର ଙ୍କ ର ନାମ ଟିକୁ ତସଲନୀଯ ଅଟେ I ସେ ଫିଲ୍ମ ରେ ଅନେକ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ରୂପେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି I କିନ୍ତୁ ଆଜିକା ସମୟ ରେ ସେ ଆଉ ବଲିଉଡ ରେ କୌଣସି ବି ଫିଲ୍ମ ରେ ଅଭିନୟ କରୁନାହାନ୍ତି I

90 ଦଶକ ର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା
ସର୍ବଦା ଲୋକେ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ରେ ଅଧିକ ସଫଳ ହେଇଯିବ ପରେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇଥାନ୍ତି I ଯାହା ଦ୍ୱାରା କି ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଭୁଲି ଯାଇଥାନ୍ତି I ଏହିପରି ଟିକୁ ତସଲନୀଯ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଜିକା ସମୟ ରେ ଲୋକେ ଭୁଲି ଯାଇଛନ୍ତି I ଟିକୁ ତସଲନୀଯ ନିଜ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ରେ 200 ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି I ତାଙ୍କ ର ଅଭିନୟ କୁ ସବୁ ବଡ଼ ବଡ଼ କଳାକାର ବେଶ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି I ଟିକୁ ତସଲନୀଯ ଟିଭି ସିରିଏଲ ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି I

ଟିକୁ ତସଲନୀଯ ଙ୍କ ର ପ୍ରତିଟି ଭୂମିକା ଲୋକ ଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ I ଟିକୁ ତସଲନୀଯ ଆଜିକା ସମୟ ରେ କାମ କରିବା କୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ କେହି କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ରେ ସୁଯୋଗ ଦେଉନାହାନ୍ତି I ଟିକୁ ତସଲନୀଯ ତାଙ୍କ ସମୟ ରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ କଳାକାର ଥିଲେ I

ଆଜିକା ପିଢ଼ି ର ପିଲାମାନେ ଟିକୁ ତସଲନୀଯ ଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ I କାରଣ 90 ଦଶକ ସମୟ ର ଫିଲ୍ମ ରେ ଟିକୁ ତସଲନୀଯ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିଲେ I ଫିଲ୍ମ ଅନ୍ଦାଜ ଅପନା – ଅପନା , ହଂଗାମା , ଦୌଲତ କି ଜଂଗ , ଦିଲ ହେ କି ମାନତା ନାହିଁ , ଦେବଦାସ , ଦୁଃପ୍ଲିକେଟ , ଇସ୍କ , ସୁହାଗ , ମିସ୍ଟର ବେଚାରା , ରାଜା ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନୀ , ତକଦିର ଵାଲା , କୁଲି ନମ୍ବର 1 , ହିରୋ ନମ୍ବର 1 ପରି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ରେ ଟିକୁ ତସଲନୀଯ ଙ୍କ ର ଅଭିନୟ ଦେଖିବା କୁ ମିଳିଥାଏ I