ନିଜକୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଲ ସାଙ୍ଗ କହୁଥିବା ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ଅସଲ ଚେହେରା ଆସିଲା ପଦାକୁ, ଫୋନ ଡିଟେଲରୁ ବଡ କଥା ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଦୁନିଆକୁ ଯିବାର ଦୁଇ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମାଧାନ ହୋଇନାହିଁ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରି ଏହାକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି କହିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା କେ.କେ ସିଂ ପାଟନାରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ରଦ୍ଦ କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ସିବିଆଇ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପ୍ରଥମ ବ୍ୟକ୍ତି ହେଉଛନ୍ତି ସନ୍ଦୀପ ସିଂ। ସେ ନିଜକୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି| ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପ୍ରଶ୍ନର ପରିସରରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି|

ସନ୍ଦୀପ ସିଂଙ୍କ କଲ୍ ଡିଟେଲରେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି। ସନ୍ଦୀପ ନିଜକୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କର ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କଲ୍ ବିବରଣୀରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ ଗତ 1 ବର୍ଷରେ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇନାହାଁନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ଦାବିର ପୋଲ ଖୋଲିବା ଦେଖା ଦେଇଛି|

ସନ୍ଦୀପ ସିଂ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତଦେହ ନିଆଯାଉଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଦୀପ ସିଂ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ସନ୍ଦୀପ ସିଂ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଚିହ୍ନି ନଥିବା କହିଛନ୍ତି। ସନ୍ଦୀପ ସିଂଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଖବର ଆସିଛି ଯେ ସେ 14 ରୁ 16 ଜୁନ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସହ 4 ଥର କଥା ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ ପଚରାଯିବାରୁ ସେ କିଛି ଉତ୍ତର ଦେଇନଥିଲେ।