ପୁଅ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଲେ ବାପା , ପରିବାରର ଅବସ୍ଥା ହେଲା ଖରାପ !

ବନ୍ଧୁଗଣ, ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ 34 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଡିପ୍ରେସନର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଖବର ଆସିବା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ଝଟକା ଲାଗିଥିଲା | ଏହି ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ତେବେ ସୁଶାନ୍ତ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ପଟନାର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ। ସେ ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରାଠାରେ ଏକାକୀ ରହୁଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଚାକର ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛନ୍ତି । ପଟନାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପିତା କେ। କେ। ସିଂ ପାଟନାରେ ରୁହନ୍ତି। ସେ ଫୋନରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ କଥା କହିବାର ଅବସ୍ଥାରେ ନାହାନ୍ତି ।


ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଟିଭି ଧାରାବାହିକରୁ ନିଜର ଅଭିନୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜର ପରିଚୟ ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା ସିରିଏଲରୁ ପାଇଲେ | ଏହି ଶୋ’ରେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ତାଙ୍କ ସହ ଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବି ଥିଲା। 6 ବର୍ଷର ସମ୍ପର୍କ ହଠାତ୍ ଭାଙ୍ଗିଗଲା। ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଥିବା ଟିଭି ଅଭିନେତା ଆମୀର ଅଲି, ଗୌରବ ଚୋପ୍ରା ଆଜ ଟକ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ତାଙ୍କର ଜୀବନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ମିଜାଜ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା |

କାଇ ପୋ ଚେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ସେ ଏମଏସ ଧୋନି: ଦ ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରୀ, ଚିଛୋରେ, କେଦାରନାଥ, ରାବାତା ଏବଂ ଡ୍ରାଇଭ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଉଦୀୟମାନ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସେ ଜଣେ ଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି।