3D ରେଙ୍ଗୋଲି ତିଆରି କରି ଫ୍ୟାନ ଦେଲେ Sushant Singh Rajput ଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି, ଜୀବିତ ହେଇ ଉଠିଲା ଅଭିନେତାଙ୍କର ସ୍ମୃତି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଦୁନିଆ ଛାଡିବାର ଏକ ସପ୍ତାହରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହୋଇଛି। ସେ ଜୁନ 14ରେ ସେ ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରାସ୍ଥିତ ନିଜ ଘରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଲୋକମାନେ ତଥାପି ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିପାରନ୍ତି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିୟୋଗ ପରଠାରୁ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଆସୁଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଙ୍ଗ ବହୁତ ଭହଲା ଥିଲା | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ହୃଦୟରୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ | ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି |

3ଡି ରଙ୍ଗୋଲି ତିଆରି କରି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
ଆଜିକାଲି ସୋଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ 3D ରଙ୍ଗୋଲିର ଅଟେ | ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଝିଅ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ଅତି ସୁନ୍ଦର ରଙ୍ଗୋଲି ତିଆରି କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ରଙ୍ଗୋଲିର ଶୈଳୀ ହେଉଛି 3D | ଅର୍ଥାତ୍ ଏହା ଦେଖିବାରେ ଏପରି ଲାଗୁଚି ଯେମିତି ଭୂମିରୁ ଉଠିଛି | ଯେତେବେଳେ ରଙ୍ଗୋଲି ତିଆରି କରିଥିବା ଝିଅ ପାଖରେ ବସୁଛି, ଲାଗୁଛି ଯେପରି ସୁଶାନ୍ତ ପ୍ରକୃତରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଛନ୍ତି |

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଶିଖା ଶର୍ମା ଏହି ରଙ୍ଗୋଲି ତିଆରି କରିଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ରଙ୍ଗୋଲିର ଏକ ଭିଡିଓ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି, ତୁମେ ସବୁବେଳେ ଆମ ହୃଦୟରେ ଜୀବନ୍ତ ରହିବ’ |


ଲୋକମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏହି 3D ରଙ୍ଗୋଲିଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଏହା ଦେଖି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅନେକ ସ୍ମୃତି ତାଙ୍କ ହୃଦୟରେ ନବୀକରଣ ହେଲା | ସମସ୍ତେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ମାନେ ପକାଉଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁ ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏସବୁ ଦେଖି ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ଏକମାତ୍ର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଙ୍କି ମାରୁଛି କି, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଳି ଖୁସି ଏବଂ ସଫଳ ଅଭିନେତା ଏପରି ଏକ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ କାହିଁକି ନେଲେ?

ପୁଲିସ କରୁଛି ଯାଞ୍ଚ
ଏମିତିରେ ତ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଇଯାଇଥିଲା ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଶ୍ୱାସକ୍ରିୟା ବନ୍ଧ ହେତୁ ହୋଇଛି। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଦାବି ଉଠାଉଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ପୁଲିସ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ଯେ କଣ ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଲେ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ। ସେ 6 ମାସ ହେବ ଏହାର ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିଲେ। ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ରୁମରୁ ଡିପ୍ରେସନ ବଟିକା ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲା। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ମଧ୍ୟ କିଛି ଦିନ ଧରି ଏହି ବଟିକା ଖାଇବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ।