ସାଧାରଣ ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଏହି ଝିଅ ଏବେ Bollywoodରେ କରୁଛନ୍ତି ରାଜ, ଫୋଟୋ ଦେଖି ଆପଣ ବି କହିବେ ଇଏ …

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ପ୍ରତିଭାବାନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ 28 ନଭେମ୍ବର 1988 ରେ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ବିଲାସପୁରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ସେ ବଲିଉଡର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ। ଏହି ଚେହେରା ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା, ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବେ ଫେୟାର ଏବଂ ଲଭଲି ବିୟୁଟି କ୍ରିମର ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଖି ଥିବେ ଏବଂ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମଡେଲ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଥିବେ ଯିଏ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି ବରଂ ୟାମୀ ଗୌତମ|ସେ ନିଜର ପ୍ରତିଭାରେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିଛନ୍ତି|

ଯଦି ଆମେ ୟାମିଙ୍କ ପିଲାଦିନ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ତେବେ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ୟାମିଙ୍କ ପିତା ମୁକେଶ ଗୌତମ ଜି ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲର ସଂଯୋଜକ ଅଟନ୍ତି| ୟାମି ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କାରଣ ସେ ବହୁତ ଭଲ ଛାତ୍ର ଥିଲେ|କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ସେ 20 ବର୍ଷ ବୟସରେ ବଲିଉଡ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ କଣ ଥିଲା ଆଜି ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ଦେଖିପାରୁଥିବେ| ଏଥି ସହିତ ୟାମି ମଧ୍ୟ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରେ ଛୋଟ ପରଦାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି|

ଯେତେବେଳେ 20 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ୟାମି ମୁମ୍ବାଇରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ, ସେ ପ୍ରଥମେ ‘ଚାନ୍ଦ କେ ପାର ଚଲୋ’ ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ଯାହା ଡ଼ିଡ଼ିଦର୍ଶନରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା ସେଥିରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ କନ୍ନଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ତାଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ| 2011 ରେ ସେ ତେଲୁଗୁ ସିନେମାରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ଏବଂ ରବି ବାବୁଙ୍କ ସହ ନୁଭିଲା ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସେ ଭିକି ଡୋନର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ।

ସେ ଜଣେ ବଙ୍ଗୀୟ ଝିଅ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଯିଏ ପଞ୍ଜାବୀ ପିଲା ଭିକିଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି| ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଦେଖିପାରୁଥିବେ ଯେ ୟାମି ଆଜି ବଲିଉଡରେ କେତେ ଫେମସ| ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ, କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଆମେରିକାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟାମି ଗୌତମ ବ୍ରାଣ୍ଡ “କ୍ରୋକ୍ସ” ମଧ୍ୟ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର|