ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସୈଫ ଖୋଲିଲେ ବେଡ଼ରୁମର ରହସ୍ୟ, ତ ଲାଜରେ ଲାଲ ହେଇଗଲେ କରୀନା, କହିଲେ- ବେଡ଼ରୁମରେ କରିନା …

କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଏବଂ ଲକଡାଉନ ହେତୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକାଙ୍କର ବିଶେଷ କିଛି କରିବାର ନାହିଁ | ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ଅଟକି ରହିଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ତାରକାମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ, ସେମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ନୂତନ ଏବଂ ପୁରୁଣା କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଏଭଳି ଏକ ରୋଚକ କାହାଣୀ ହେଉଛି ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କ। କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଯେତେବେଳେ ସୈଫ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଚାଟ୍ ସୋକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏଠାରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କ ଶୋଇବା ଘରର ରହସ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। କରୀନା ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଏହି କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।

ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସ୍ପାର୍କ ପାଇଁ କ’ଣ କରିବେ ?
କିଛି ମାସ ପୂର୍ବେ କରୀନା କପୁର ‘କ’ଣ ମହିଳା ଚାହାଁନ୍ତି’ ର ସିଜନ 2 ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ | ଏହି ଶୋ’ରେ ବଲିଉଡ କରିଡରରୁ ଅନେକ ତାରକା ଆସିଥିଲେ | କରୀନାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସୈଫ କରୀନାଙ୍କ ସୋ’ରେ ଆସିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ଏହି ଶୋ’ରେ କରୀନା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ଏକ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ସ୍ପାର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଜୀବନରେ କଣ କରିବା ଉଚିତ୍? ତାହା ହେଉଛି, ସେମାନେ ବିରକ୍ତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସୈଫ ଉତ୍ତର ଦେଲେ, “ରୋଲ ପ୍ଲେ ” |

ଏହାର ଉତ୍ତର ଶୁଣି କରୀନା ଲାଜରେ ଲାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲେ
ସୈଫଙ୍କ ଉତ୍ତର ଶୁଣିବା ପରେ କରୀନା ସୋ’ରେ ଟିକେ ଲାଜ କରିଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଶୋ’ରେ ଆମେ ପ୍ରାୟ ସବୁ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଛୁ, ତେଣୁ ଏଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଛି | ଏହା ପରେ ସୈଫ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବଳ ଥଟ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ସୈଫ ଆହୁରି କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ତୁମେ ଜୀବନରେ କିଛି ନୂଆ କରିଥାଅ, ତେବେ ତାଜା ରହିଥାଏ | ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଦିନର ଶେଷରେ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିବ, ସେଠାରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାର ଅଛି | ପ୍ରତିଦିନ ସମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ବିବାହ ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଏ | ତଥାପି, ବିବାହରେ ସ୍ପାର୍କ ଆଣିବା ପାଇଁ ଚାପ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କେବଳ ତୁମର ଚମତ୍କାରତା ବଜାୟ ରଖ |

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା ଝିଅ ସାମ୍ନାରେ କୁହାଯାଇଥିଲା
ଥରେ ସୈଫ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଚାଟ୍ ସୋ ‘କଫି ସହିତ କରଣ’କୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏଠାରେ କରଣ ସୈଫ ଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ କରୀନାଙ୍କୁ ଜିମ୍ ପୋଷାକରେ ଦେଖିବା ପରେ ତୁମର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କ’ଣ? ଏହା ଉପରେ ସୈଫ ଙ୍କ ଝିଅ ସାରାଙ୍କ ଆଗରେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ନିଜେ ଶୋଇବା ଘରକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ କ୍ଲୋଜ ଅପ୍ ଲୁକ୍ ଦେଖିବି |

ଆପଣଙ୍କର ସୂଚନା ପାଇଁ, କୁହନ୍ତୁ ଯେ ସୈଫ ଏବଂ କରୀନା 2012 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସୈଫ କରୀନାଙ୍କ ଠାରୁ 10 ବର୍ଷ ବଡ | ତଥାପି, ଏହା ଉଭୟଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ | ଏହା ଜଣା ଯେ ଏହା ସୈଫ ଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ଥିଲା | ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ଠାରୁ 12 ବର୍ଷ ବଡ ନିଜକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ବିବାହ କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା | ଏହି ବିବାହରୁ ସୈଫ ଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଥିଲେ, ସାରା ଅଲି ଏବଂ ଅବ୍ରହାମ ଖାନ | ଏଥି ସହିତ କରୀନାଙ୍କ ଠାରୁ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ତୈମୁର ଅଛନ୍ତି।