ସାରାଙ୍କ ସହ ସୁଶାନ୍ତ ନେଉଥିଲେ ହେବି ଡୋଜର ଡ୍ର-ଗ୍ସ, କେଦାରନାଥ ସମୟରୁ ହିଁ ବିଗିଡିଯାଇଥିଲା ଅଭ୍ୟାସ- ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ

ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ସଂଯୋଗ ସମ୍ପର୍କରେ ରିୟାଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଉଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ସମ୍ମୁଖରେ ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ରିୟା ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ ଏବଂ ସେ ହିଁ ହିଁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଅଭ୍ୟାସ କରାଇଥିଲେ।

ରିୟା ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘କେଦାରନାଥ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ବହୁ ପରିମାଣର ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ। ଏକ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟା ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସରେ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ଜଣେ ନିଶାଖୋର ବ୍ୟକ୍ତି ପାଲଟିଛନ୍ତି। ଡ୍ରଗ୍ ଛାଡିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା। ରିୟା ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଫିଲ୍ମ ‘କେଦାରନାଥ’ର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବରୁ ସେ ସୀମିତ ପରିମାଣ ନେଉଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଡ୍ରଗ୍ସରେ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ନଥିଲେ। ସେ ନିଶା ସେବନ କରୁନଥିଲେ।

ପୁରା ସେଟ୍ ର ଲୋକେ ନେଉଥିଲେ ଡ୍ରଗ୍ସ

କେଦାରନାଥଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ହିମାଳୟ ଉପରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେଠାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ସହଜରେ ଉପଲବ୍ଧ ଥିଲା | ତେଣୁ ପୁରା ସେଟ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା| ଡ୍ରଗ୍ସ (କାନାବିସ୍) ଯୋଗୁଁ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ସାରାଙ୍କ ଓଜନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲା | ଲକ ଡାଉନ ପରେ ସୁଶାନ୍ତ ଅଧିକ ଡ୍ରଗ୍ସ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ କ୍ୟୁରେଟେଡ୍ ମାର୍ଜୁଏନା 10 ରୁ 20 ଡୋପ୍ ନେଉଥିଲେ |

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ରିୟା ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ ବିଷୟରେ ଏନସିବି ନିକଟରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରିୟା ଏଠାରେ ଦାବି କରୁଥିଲେ ଯେ ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଖାଉ ନାହାଁନ୍ତି। ସେ ଯାହା ବି ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣୁଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ଥିଲା| ଯଦିଓ ଏବେ ରିୟା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣୁଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରିୟା ଏହି ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ 25 ବଲିଉଡ ଲୋକଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନିଅନ୍ତି | ଏନସିବି ଶୀଘ୍ର ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ଡକାଇପାରେ |