ଶିଳ୍ପା ଆଣିଥିଲେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ, ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିବା ଦରକାର ଏମାନଙ୍କ କାହାଣୀ …

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କାହାଠାରୁ ଲୁଚି ନାହିଁ। ଶିଳ୍ପା ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ପାଗଳ ଭାବରେ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ମିଷ୍ଟର ଖିଲାଡିଙ୍କ ହୃଦୟ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କୁ ଟାଟା ବାଇ ବାଇ କରିଦେଇଥିଲେ। ଶିଳ୍ପା ଏତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଯେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ କହିଥିଲେ – ହଁ! ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ମୁଁ ଆଉ ଏକାଠି ନାହୁଁ| ସେ ମୋତେ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ କିଏ ମିଳିଗଲା, ସେ ମୋତେ ଅତି ସହଜରେ ଛାଡିଦେଲି| ଯାହାକୁ ଆପଣ ଚାହୁଁଛ ତାକୁ ଭୁଲିଯିବା ଏତେ ସହଜ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପରି ଆଗକୁ ବଢ଼ିସାରିଛି। ‘

ଏହା ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ କଥା, କିନ୍ତୁ ଆଜି ବି ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପୁରୁଣା ପ୍ରେମକୁ ଭୁଲି ନାହାଁନ୍ତି| ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଯନ୍ତ୍ରଣାକୁ ହ୍ରାସ କରିବା ପାଇଁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ବ ପ୍ରେମକୁ ଭୁଲିଯିବା ପାଇଁ ଟିପ୍ସ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ|ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ରେକଅପ୍ ରୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ|

ସତ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ

ଆପଣଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇସାରିଛି| ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ| ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁକିଛି ଭୁଲି ଆଗକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ| ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଏହି ସତ୍ୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ|ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ମନକୁ ଆଣନ୍ତୁ ନାହିଁ|

ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଛାଡିଦିଅ

ଆପଣ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଯେଉଁ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଉଥିଲେ ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାହା ଉପହାର ଦେଇଛି ତାହା ଫିଙ୍ଗିଦିଅ | ମୋବାଇଲରୁ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ହଟାନ୍ତୁ| ମୋଟ ଉପରେ, ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତି ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଦୂର କରିଦିଅନ୍ତୁ |

ଡିପ୍ରେସନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ

ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଡିପ୍ରେସନକୁ ଚାଲିଯାଆନ୍ତି | ତାଙ୍କ ମନରେ କେବଳ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସେ | ଆପଣ ନିଜ ସହ ଏହା ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଖୁସି ହେବାକୁ ଶିଖ | ଏକ କମେଡି କିମ୍ବା ଶୋ ଦେଖନ୍ତୁ | କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ |

ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

‘ ଦି ଶୋ ମୋଷ୍ଠ ଗୋ ଅନ’ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି କଥା ଶୁଣିଥିବେ | ଜୀବନ କଦାପି ଶେଷ ହୁଏ ନାହିଁ | ଜୀବନ ସବୁବେଳେ ଚାଲିଥାଏ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଭୁଲିଯାଅ ଏବଂ ଜୀବନରେ ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କର | ନୂଆ ସାଙ୍ଗ କରନ୍ତୁ | ନୂଆ ପ୍ରେମ ଖୋଜ | ପ୍ରଥମେ ଏହା ଟିକିଏ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ମନେହୁଏ କିନ୍ତୁ ପରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ନୂଆ ପ୍ରେମରେ ଖୁସି ହେବାକୁ ଶିଖିବ |

ଛୁଟିକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ଘରେ କାନ୍ଦିବା ଚେହେରା କରି ବସନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗ କିମ୍ବା ପରିବାର ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ | ନୂଆ ଜାଗାକୁ ଯାଇ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିବ | ବ୍ରେକଅପ୍ ର ଯନ୍ତ୍ରଣା ହାଲୁକା ହେବ |

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଟିପ୍ସ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା, ତେବେ ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ଦୁଃଖିତ ବସିଥିବା ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଏହା ସାୟାର ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ |