ସ୍କୁଲର ଟୟଲେଟରେ ୨୫ ଜଣ ପୁଅଙ୍କ ସହ ଜଣେ ଝିଅକୁ ଦେଖିଲାପରେ, ସ୍କୁଲ ଷ୍ଟାଫଙ୍କର ଉଡ଼ିଗଲା ହୋସ

ଆମର ସମାଜ ଢେର ପରିବର୍ତନ ହେଇଚି I ଏହା ସହ ଅନେକ ଅଶ୍ଳୀଳତା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯାହା ବିଷୟ ରେ କି ଆପଣ ଅନୁମାନ ବି କରିପାରିବେ ନାହିଁ I ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେଉଁ ସମୟ ରେ ସ୍କୁଲ କୁ ଜ୍ଞାନ ର ମନ୍ଦିର ଭାବରେ ପିଲା ମାନୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ପିଲାମାନେ ଯେଉଁଠାକୁ ଜ୍ଞାନ ଅର୍ଜନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେଠାରେ କିଛି ଏପରି ବି ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଯାହା କି ତାଙ୍କ ପିତା ମାତା ଙ୍କୁ ଅଗୋଚର I

କେତେ ଲଜ୍ୟାକର 15 ବର୍ଷ ର ଏହି ଝିଅ ସ୍କୁଲ ର ଟୟଲେଟ ରେ 25 ଜଣ ପୁଅ ଙ୍କ ସହ ମିଶି ଏପରି କୁକର୍ମ କରୁଛି I ଯାହା ସମ୍ପର୍କ ରେ ଜାଣି ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହେବେ I

ହଁ ସବୁ ଛାତ୍ର ମାନେ ସ୍କୁଲ କୁ ପାଠ ପଢିବାକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି I କିନ୍ତୁ ସ୍କୁଲ ର ଝିଅ ମାନେ ସ୍କୁଲ ରେ ପାଠ ପଢିବା ପରିବର୍ତେ କିଛି ଏପରି କରିଛନ୍ତି ଯାହା କୁ ଜାଣିପାରି ସ୍କୁଲ ଅଧିକାରୀ ଙ୍କ ର ହୋସ ଉଡିଯାଇଥିଲା I ଏହି ଘଟଣା ଯେତେ ଘଟିଥିଲା ତ ସେଠାରେ ଲାଗିଥିବା CCTV ରେ ସବୁକିଛି କୈଦ ହେଇଚି I

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସବୁ ଛାତ୍ର ମାନେ ଫୁଟ୍ବଲ କେହଲଲଇ ଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ଜଣେ ଜଣେ ପୁଅ ଯାଇ ଟାଇଲଡ ରେ ଥିବା ଝିଅ ସହ ସମ୍ଭୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଜଣ ଜଣ କରି 25 ଜଣ ପୁଅ ଙ୍କ ସହ ସେହି ଝିଅ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଥିଲା I ଏହି ଘଟଣା ଟି ଲି କାଉଟି ର ସାଉଥ ପୋର୍ଟ ମେୟର୍ସ ହାଇସ୍କୁଲ ରେ ଘଟିଛି I

କିନ୍ତୁ ସ୍କୁଲ କଟୂରପକ୍ଷ ଏହି ବାବଦରେ କୌଣସି ବି ପଦକ୍ଷପ ନେଇ ନାହାନ୍ତି I କି କୌଣସି କୁ ଛାତ୍ର ଅଥିବାବାଦ ରେ ଗିରଫ ହେଇ ନାହାନ୍ତି I