ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ, ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ପିନ୍ଧାଇ ଥିଲେ ମଙ୍ଗଳସୁତ୍ର

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର ଏକ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଭୁଲିବାର ନାମ ନେଉନାହାଁନ୍ତି|ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅନେକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଏବଂ ଚିତ୍ର ଏବେ ବି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ବ୍ୟତୀତ ଯଦି ତାଙ୍କର ବିଦାୟ ପାଇଁ କିଏ ଅଧିକ ଦୁଃଖିତ ଥାଏ, ତେବେ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ |ଦିନେ, ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଗଭୀର ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ବୋଧହୁଏ ସେହି କାରଣରୁ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଭୁଲି ପାରୁନାହାନ୍ତି |

କିଛି ଲୋକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଅଙ୍କିତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଥାଆନ୍ତେ, ତେବେ ସୁଶାନ୍ତ ବୋଧହୁଏ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିନଥାନ୍ତେ। ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଏଭଳି ଅନେକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯାହା ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ କେତେ ଗଭୀର ଥିଲା। ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି |

ଭାଇରାଲ ହେଲା ପୁରୁଣା ଭିଡ଼ିଓ

ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର କମେଣ୍ଟ ତୀବ୍ର ଭାବରେ ଦେଉଛନ୍ତି | ଏହା ଏକ ରିଏଲିଟି ସୋ ର ଭିଡିଓ | ଶୋ’ରେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସହ ସୁଶାନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଦୁହେଁ ସେମାନଙ୍କର ଟିଭି ସୋ ‘ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା’ର ପ୍ରମୋସନ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଟାସ୍କ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ ଥିଲେ କୃଷ୍ଣ ଅଭିଷେକ, ଯିଏ ଅଙ୍କିତା-ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଏକ ମିନିଟର ବିବାହ କରିବାର ଏକ ଟାସ୍କ ଦେଇଥିଲେ।

ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ପିନ୍ଧାଇଥିଲେ ମଙ୍ଗଳସୁତ୍ର

ଏହି ଏକ ମିନିଟର ଟାସ୍କରେ ଅଙ୍କିତା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ବର-କନ୍ୟା ପୋଷାକରେ ସଜ୍ଜ ହୋଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଥିଲା| ଏହି ଟାସ୍କ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳାସୁତ୍ର ପିନ୍ଧାଇବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିବେ ଉଭୟ ଏକ ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ କେତେ ଶୀଘ୍ର ସେମାନେ ଏହି ଟାସ୍କ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସହ ସୁଶାନ୍ତ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା ସମୟରେ ଉଭୟ ରିଲେସନରେ ଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରାୟ 7 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ|

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସୁଶାନ୍ତ ଏକ ପୁରସ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସହ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ବିବାହ ଘୋଷଣାର କିଛି ସମୟ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବାର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ସୁଶାନ୍ତ ଫିଲ୍ମ ‘କେ ପୋ ଚେ’ ସହିତ ଫିଲ୍ମ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଥିଲା।

ଏହି କାରଣରୁ ହୋଇଥିଲା ବ୍ରେକଅପ

ବ୍ରେକଅପ୍ କାହିଁକି ଘଟିଲା ସେ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜଣାପଡି ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ପରସ୍ପରକୁ ସମୟ ନ ଦେଇପାରିବା ଥିଲା| ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବଲିଉଡ ପ୍ରବେଶ ପରେ ସେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ସମୟ ଦେଇପାରିନଥିଲେ। ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆସିଲା ଏବଂ ଅଙ୍କିତା ଭାବିଲେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେବେ, ଅନେଇ ଅନେକ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ|ଶେଷରେ,2016 ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ କରିଥିଲେ|

ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ


ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ସୁଶାନ୍ତ କିଛି ଦିନ ଖୁସି ରହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ। ସେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମିସ୍ କରୁଥିଲେ | ଫିଲ୍ମ ‘ମାଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’ ଟାଇମ୍ ରେ ସୁଶାନ୍ତ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ଡେବ୍ୟୁ ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ଅଙ୍କିତା ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ମୁଁ ଏହା ଦେଖି ଖୁସି|ଅନେକ ଅଭିନନ୍ଦନ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛା” ଜଣାଇଥିଲେ| ଅଙ୍କିତା ଏହାର ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ, “ଧନ୍ୟବାଦ ସୁଶାନ୍ତ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତୁମ ପାଇଁ ସମାନ ଆଶା କରୁଛି”।