ପରଦା ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ରହିଥାନ୍ତି ଏହି ୬ ଜଣ ସୁପେର ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଝିଅ ମାନେ, ସୁନ୍ଦରତାରେ ବଡ ବଡ ହିରୋଇନ ଙ୍କୁ ପକାଇ ଦେବେ ପଛରେ

ଯେପରି ବଲିଉଡରେ ପିତା- ପୁତ୍ରୀ ଯୋଡି ଦେଖାଯାଏ, ସେହିଭଳି ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପିତା- ପୁତ୍ରୀ ଯୋଡି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପିତା- ପୁତ୍ରୀ ଯୋଡି ବିଷୟରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ, ଯାହାର ଝିଅ ମାନେ ବଡ ପରଦା ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଅତୁଳନୀୟ ଓ ପ୍ରଶଂସନୀୟ l ନିଜ ସୁନ୍ଦରତା ରେ କୌଣସି ବି ବୋଲାଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେବେ.

ସତ୍ୟରାଜ (ପୁତ୍ରୀ: ଦିବ୍ୟା ସତ୍ୟରାଜ)

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବାହୁବଲୀ’ରେ କଟାପ୍ପା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିବା ଦକ୍ଷିଣ ଅଭିନେତା ସତ୍ୟରାଜଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଝିଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁଅ। ପୁଅର ନାମ ସିବିରାଜ, ତା’ପରେ ଝିଅ ଦିବ୍ୟା| ପୁଅ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ପଦାଙ୍କ ଅନୁସରଣ କରି ଅଭିନୟରେ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରି ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ନ୍ୟୁଟ୍ରିଷ୍ଟାନିଷ୍ଟନିସ । ସେ ଏହି ବିଷୟରେ ରେ ପିଏଚଡି କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ବିଷୟରେ କହିଲେ ସେ କୌଣସି ବି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେବେ l

ମାମୁତି (ଝିଅ: କୁଟ୍ଟୀ ସୁରୁମୀ):

ମାମୁତି ମାଲାୟାଲମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ମଧ୍ଯ ତାଙ୍କର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ରହିଛି|କହି ଦଉଛୁ ଯେ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ଝିଅ | ପୁଅ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କ୍ୟାରିୟର କରିଥିବାବେଳେ ଝିଅ ସୁରୁମୀ ବଡ ପରଦା ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଏବଂ ସେ ଡକ୍ଟର ମହମ୍ମଦ ରେହାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସୁରୁମୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର|

ମୋହନଲାଲ (ଝିଅ : ବିସ୍ମୟା):

ମୋହନଲାଲଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନାମ ହେଉଛି ମୋହନଲାଲ ବିଶ୍ୱନାଥ ନାୟାର | ସେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ସେ ଜଣେ ନିର୍ମାତା, ଗାୟକ ଏବଂ ଥିଏଟର କଳାକାର ମଧ୍ୟ | ଅର୍ଥାତ୍ ସେ ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଭାରେ ଭରପୂର୍ଣ୍ଣ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଅନେକ ଭାଷାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। କହି ଦଉଛୁ ଯେ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରୁ ପୁଅର ନାମ ପ୍ରଣବ ଏବଂ ଝିଅ ର ନାମ ବିସ୍ମୟl |ବିସ୍ମୟl ଙ୍କୁ କ୍ୟାମେରା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର|

ଚିରଞ୍ଜୀବୀ (ଝିଅ: ସୁସ୍ମିତା ଏବଂ ଶ୍ରୀଜା):

ଚିରଞ୍ଜୀବୀ ଫିଲ୍ମ ‘ପୁନାଦିରାଲୁ’ ରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ନିଜର ଅଭିନୟ ଜୀବନ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଣାମ ଖରିଦୁ ତାଙ୍କର ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ପ୍ରକୃତରେ,ପ୍ରଣାମ ଖରିଦୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭାବରେ ପରଦାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​|କହି ଦଉଛୁ ଯେ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି jhi ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛି | ପୁଅର ନାମ ରାମଚରନ୍ ତେଜା ହୋଇଥିବାବେଳେ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ନାମ ସୁସ୍ମିତା ଏବଂ ଶ୍ରୀଜା। 2006 ରେ ସୁସ୍ମିତା ବିଷ୍ଣୁ ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବାବେଳେ ଶ୍ରୀଜା 2007 ରେ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ବିବାହ କରି ଥିଲେ ଶିରିଶ ଭରଦ୍ୱାଜଙ୍କୁ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସେମାଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଯାଇ ଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେମାନେ ପୁନର୍ବାର ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କହିବାକୁ ଗଲେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ସୁନ୍ଦରତା ରେ କାହା ଠାରୁ କୌଣସି ଗୁଣରେ କମ ନୁହଁ l

ସି ବିକ୍ରମ (ଝିଅ: ଅକ୍ଷିତା ବିକ୍ରମ)

ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁପରଷ୍ଟାର ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା ନାମ ସି ବିକ୍ରମ, ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହିଟ୍ ହୋଇଛି। ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଭଲ କ୍ୟାରିଅର କରି ସାରିବା ପରେ 1992 ରେ ସୈଲାଜ ବାଳ କୃଷ୍ଣ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ଥିଲେ । କହି ଦଉଛୁ ଯେ ବିକ୍ରମ ଏବଂ ଶୈଳୀଜା ଙ୍କ ଏକ ପୁଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଏକ ଝିଅ ଅଛି | ପୁଅ ର ନାମ ଧ୍ରୁବକୃଷ୍ଣ ଏବଂ ଝିଅ ର ନାମ ଅକ୍ଷିତା। ଅକ୍ଷିତା ମନୁ ରଣଜିତ୍ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ପରେ ସେମାନେ ବଡ଼ ପରଦା ଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି |

ରଜନୀକାନ୍ତ (ଝିଅ : ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟା):
ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତର ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ 26 ଫେବୃଆରୀ 1981 ରେ ଲତା ରଙ୍ଗାଚାରିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯେ ରଜନୀକାନ୍ତ ଏବଂ ଲତାଙ୍କର ଦୁଇ ଟି ଝିଅ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟl ଏବଂ ଐସ୍ୱରିୟା ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରୁ ବଡ଼ ଝିଅ ଶିଳ୍ପପତି ଅଶ୍ୱିନ୍ ରାମକୁମାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଝିଅ ଅଭିନେତା ଧନୁଷଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଆପଣ ଙ୍କୁ କହି ଦଉଛୁ ଯେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ନିଜ ପତି ଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଛନ୍ତି| ରଜନୀକାନ୍ତ ଙ୍କ ଉଭୟ ଝିଅ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଟପିଯିବେ ।