ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଘରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଲା ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭା, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖ ବାତାବରଣ, ଫୋଟୋ ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ

ବଲିଉଡରେ ସଫଳତାର ପାହାଚ ଚଡୁଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ହଠାତ୍ ୧୪ ଜୁନ୍ ଦିନ ମୁମ୍ବାଇରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ
ଅଛନ୍ତି |

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଏକ ସପ୍ତାହ ପରେ ତାଙ୍କ ପାଟନା ଘରେ ଏକ ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭାରେ ପରିବାରର ଅନେକ ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭା ସମୟରେ, ଘରର ପରିବେଶ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁର୍ବଳ ଦେଖାଯାଉଥିଲା |

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ହରାଇବାର ଦୁଃଖ


ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁହଁରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ହରାଇବାର ଦୁଃଖ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଥିଲା। ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭାରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ସେମାନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସାହସ ଦେଖାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ତଥାପି, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଯେଉଁ ପରିବାର ଅତିକ୍ରମ କରିଛନ୍ତି, ସେହି ପରିବାର ହିଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଜାଣନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ମୁହଁରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲା |


ପାଟନାରେ ଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭାର ଅନେକ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛି।

ପରିବାର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ
ଏତେ କମ ବୟସରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଦୁନିଆ ଛାଡିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା କେ.କେ ସିଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଚାରି ଭଉଣୀଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସମାନ ଅବସ୍ଥା ରହିଛି। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦୁଃଖରେ ପୁରା ପରିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି। ଏହିପରି ଅନେକ ଚିତ୍ର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଦୁଃଖ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି।

ଭଉଣୀ ପ୍ରୋଫାଇଲରୁ ଫୋଟୋ ହଟାଇଲେ
ଚାରି ଭଉଣୀଙ୍କ ଏକମାତ୍ର ଭାଇ ଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ। ସେ ମଧ୍ୟ ପରିବାରର ସବୁଠାରୁ କନିଷ୍ଠ ଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ସେ ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସମସ୍ତ ଭଉଣୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିତା ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଟନାରେ ଅଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂ କିର୍ତ୍ତୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଥିଲେ ଯାହା ପଢିବା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅଶ୍ରୁଳ କରିଦେଇଥିଲା। ତେବେ, ପରେ ଶ୍ୱେତା କେବଳ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଡିଲିଟ କରିନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ସେ ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ଲକ୍ କରିଥିଲେ। ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଛବିକୁ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି |

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଚାକର , ପରିବାର ସଦସ୍ୟ, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ପୋଲିସ ତିନୋଟି ଟିମ୍ ଗଠନ କରିଛି। ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୦-୧୨ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା କରିଛି।