ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିବା ପୁଜାର ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ, ଏବେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଖୋଲିଲେ Riyaଙ୍କ ବଡ ରହସ୍ୟ କହିଲେ…

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ଯୋଗୁଁ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଭଲ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଜବରଦସ୍ତ| ହଠାତ୍ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିୟୋଗ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ତଥା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଛି। ଯେହେତୁ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି, ଏହି ମାମଲା ଅନେକ ତଥ୍ୟ ଜଡିତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ପ୍ରାୟ 6 ମାସ ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଡିପ୍ରେସନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଘରେ ଡିପ୍ରେସନ୍ ବଟିକା ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର କହିବା କଥା ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆଦ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇପାରେ। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକ ଓ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଦାବି କରିଆସୁଛନ୍ତି। ଏବେ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲା ସିବିଆଇର ହାତକୁ ଆସିଛି ଏବଂ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ପ୍ରଶଂସକମାନେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ସ୍ମୃତି ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି| ଲୋକମାନେ ତଥାପି ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଆଉ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ନାହାନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ପୂଜା କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି | ଏହି ପୂଜାପାଠ ପଣ୍ଡିତ ଗୋବିନ୍ଦ ନାରାୟଣ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ଅନେକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି|

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରେ ହେଉଥିବା ପୂଜାର ଭିଡିଓ


ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଘରେ ଏହି ପୂଜା କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର କ୍ୟାପ୍ରି ହାଇଟ୍ସ ବିଲ୍ଡିଂର 15 ତମ ମହଲାରେ ଅବସ୍ଥିତ| କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଘରେ ରୁଦ୍ରବିଷେକ ପୂଜା କରାଯାଇଥିଲା। ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଧନ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ହାସଲ ପାଇଁ ଏହି ପୂଜା କରାଯାଇଥିଲା|ଏହି ପୂଜା ସମୟରେ ଏକ ନଟରାଜ ମୂର୍ତ୍ତି ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇଥିଲା। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରର ଏହି ପୂଜା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ପ୍ରକାଶ – ରିୟା ପୂଜାରେ ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଘରେ ପୂଜାପାଠ ପଣ୍ଡିତ ଗୋବିନ୍ଦ ନାରାୟଣ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିଲା। ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୂଜା ସମୟରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ। ପଣ୍ଡିତ ଗୋବିନ୍ଦ ନାରାୟଣ ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଅନୁଯାଇ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଏହି ପୂଜାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରିୟା ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ। ପଣ୍ଡିତ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ପୂଜା ପ୍ରାୟ 4 ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଥିଲା ​​ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ଏହି ପୂଜାରେ 4 ଘଣ୍ଟା ବସିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ବ୍ରାହ୍ମଣମାନଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ବାଢ଼ିଥିଲେ। ପୂଜା ଶେଷ ହେବା ପରେ ସେ ସମସ୍ତ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ବାହାର କରିଥିଲେ| ଏହି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୁଦାୟ 6 ରୁ 7 ଘଣ୍ଟା ସମୟ ଲାଗିଥିଲା, ସେତେବେଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଶାନ୍ତ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ|

ପଣ୍ଡିତ ଗୋବିନ୍ଦ ନାରାୟଣ ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଜୀ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୂଜାପାଠ ହେବ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆଚରଣରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନାହିଁ| ସୁଶାନ୍ତ ଜଣେ ସାଧାରଣ ବ୍ୟକ୍ତି ପରି ଆଚରଣ କରୁଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ କୌଣସି ଅବସାଦରେ ପୀଡିତ ଥିବା ଅନୁଭବ ହୋଇଛି ନଥିଲା। ପଣ୍ଡିତଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଜଣେ ଖୁସିରେ ରହୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ, ଯାହା ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କଷ୍ଟକର। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ହେବା ଉଚିତ୍।